Her banka pos komisyon oranları ile ilgili farklı değerler sunmaktadır. Esnaflar için en çok avantaj tanıyan bankalar arasında yer alan bankalardan olan Garanti Bankası, en çok tercih edilen bankalardan da biri olmasıyla birlikte dikkat çekiyor. Peki Garanti Pos Komisyon Oranları 2019 yılında ne kadar? Sizler için Garanti Pos ile ilgili her şeyi araştırdık ve paylaştık.

Garanti Bankası POS için kendini tercih eden esnaflar için birçok avantaj sunmaktadır. Özellikle sektörel bazda taksit yapma imkanı gibi imkanlar sunan Garanti Bankası, yazılımsal anlamda da esnafların olan biteni görmesi için gelişmiş bir raporlama sistemi oluşturmuştur.

Garanti Pos

Garanti Bankası, POS cihazı için kendisini tercih ettiğiniz takdirde Tekstil, ayakkabı ve oyuncak sektörüyle ilgili olanlar için +2 taksit imkanı sunuyor. Bu sayede müşterilere zaten var olan taksitlendirme sistemine ek olarak +2 taksit de sunabilirsiniz.

Sadece bu 3 sektörle sınırlı kalmayan Garanti Bankası aynı zamanda Züccaciye ve ev tekstili sektörü için de yine +2 taksit imkanı sunarak bu sektördeki esnaflara da destek olmaktadır.

Garanti POS tarafından sunulan gelişmiş raporlama özelliği sayesinde tüm finansal raporlara istediğiniz her saniye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede cironuzu, ne kadar kar elde ettiğinizi, gün sonu bilgilerinizi, haftalık ve aylık raporlarınızı teker teker elde edebilirsiniz.

Garanti POS Paketleri

Garanti POS için 3 farklı paket bulunmaktadır. Standart Paket, Plus Paket ve Premium Paket’ten oluşan 3  farklı paketten işinize yarayan özelliklere göre istediğiniz paketi tercih edebilirsiniz.

Standart paket ücretsiz olarak, Plus Paket aylık 10 TL karşılığında, Premium Paket ise aylık 15 TL karşılığında müşterilere sunulmaktadır. Garanti POS paketleri detayları aşağıdaki gibidir:

Garanti Pos Komisyon Oranları

Garanti POS ile ilgili olarak verilecek detaylar bu şekilde sıralanıyor. Garanti POS komisyon oranları için net bir bilgi verilmiş değil. Bu sebepten dolayı bizde ziyaretçilerimizin bu konuda bilgi sahibi olabilmeleri için Garanti POS kullanan esnaflarla iletişime geçtik.

Bu kapsamda Garanti Pos Komisyon Oranları 2019 yılında %1.10 ila %2.50 arasında değişim göstermektedir. Bu oranlar pos kullanacak olan esnafın taahhüt süresine, işlem hacmine göre değişim gösterebilir. 1 kez uygulanır ve yıl sonuna kadar aynı oran devam eder.