Son zamanlarda Fox TV ekranlarından Savaşçı dizisinin hiçbir açıklama yapmadan yayın hayatına son vermesi herkesi çok şaşırttı. Uzun bir süredir Savaşçı dizisinin yayın gününde ve saatinde başka bir yayın paylaşan Fox TV eleştirilerin odağı oldu.

Savaşçı dizisinin başrolünde yer alan oyunculardan biri olan Berk Oktay çarpıcı bir açıklama yaparak diziden ayrıldı. Bu ayrılığın sonrasında pek çok kişi diziye veda etti. Yayınlanmıyor olmasından kaynaklı olarak diziye veda ettiği düşünülen kişiler bu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Belirli bir kemik kitlesi bulunan Savaşçı dizisinin izleyicileri bu konu hakkında en kısa zamanda bir açıklama bekliyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde kaldırılması kara bulutlar dolaştığını işaret ediyor. Oyuncu kadrosunda birer birer eksilmeler yaşanıyor. Dizi ile arasındaki sözleşmeyi fesheden Berk Oktay açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

Berk Oktay Savaşçı Dizisine Veda Etti

Sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı dizisi uzun süredir yayında bulunmuyor. Resmi bir şekilde yayın hayatını bitirdiği söylenmese de dizinin uzun zamandır yayınlanmaması dizinin resmen bittiğine işaret ediyor.

Savaşçı - 76. Bölüm ᴴᴰ - YouTube

Aynı zamanda dizide sürekli olarak vedaların yaşanması yeniden yayın hayatına girmeyeceğini gösteriyor. Başrollerden biri olan Berk Oktay diziye veda edince arkasından birer birer vedalar gelmeye başladı.

Bu kadar fazla veda yaşanmasının sebebi dizinin yayınlanmıyor olmasından kaynaklı olabilir. Dizinin neden uzun zamandır yayınlanmadı ise henüz bilinmiyor. Fox TV ve Savaşçı dizisinden henüz hiçbir açıklama gelmedi. Dizinin yeniden yayın hayatına girip girmeyeceği ise merak ediliyor.

Savaşçı Dizisi İpin Ucundan Döndü! Yeni Başrol Belli Oldu, Az Kalsın  Yayından Kaldırılıyordu! Tamamen Değişince Ortaya Bu Gerçek Çıktı… -  Haberler Ankara

Savaşçı Dizisine Vedalar Devam Ediyor!

Savaşçı dizisinin kadrosunda bulunan Berk Oktay’ın veda etmesinden sonra pek çok oyuncu daha diziye veda etti. Toplamda 4 veda yaşandı. Bunlardan biri Ayça karakterini canlandıran Feyza Sevil Güngör oldu.

Diğer bir veda eden isim ise Teğmen Çiğdem Ülgen isimli karakteri canlandıran Gaye Turgut oldu. Gaye Turgut şu an TRT 1’de yayınlanacak olan Tövbeler Olsun dizisine dâhil oldu. Yaşanan bunca vedaya rağmen henüz hiçbir açıklama bulunmuyor. Limon Yapın bu konu ile ilgili en kısa zamanda bir açıklama yapmak durumundadır.