2014 senesin de yayına başlayan O Hayat benim dizisi, dönemin en çok izlenen dizilerin den birisi olmuştur.  Dizinin yönetmenliğini Hülya Bilban üstlenmiştir. Daha sonra Hamdi Alkan, yönetmen koltuğuna oturmuştur. Dizi 2 Mayıs 2017′ de ekranlara veda etmiştir. Dizinin başrollerini, Ezgi Asaroğlu, Keremcem ve Ceren Moray üstlenmiştir.

Dizi de bahar karekterini canlandıran ve beğenileri üzerine çeken Ezgi Asaroğlu’ nun kim olduğu, bir kere daha gündeme gelmiştir.

Ezgi Asaroğlu Kimdir

 

Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1987  senesin de dünyaya gelmiştir. Doğum yeri İzmir’dir. Küçük yaşta reklam filmlerin de oynamaya başlamıştır. Molped, Çilek Mobilya ve Vodafone gibi firmaların, reklamlarında oyunculuk yapmıştır. İlk dizi deneyimini, Emret Komutanım dizisi ile yaşayan oyuncu, Asıl ününü oynadığı Leyla ve Mecnun dizisi ile kazanmış ve yıldızı daha çok parlamıştır.

O Hayat Benim’den sonra Ezgi Asaroğlu, Fox’un çok iddialı dizisiyle dönüyor!

Uzun süredir bir proje de yer almayan Ezgi Asaroğlu, Mucize Doktor dizisinden gelen teklifi kabul etmiştir.

Ezgi Asaroğlu’ nün oynamış olduğu dizi ve sinema filmlerinden bazıları şunlardır; Bir Dilim Aşk, Acı Aşk, Emret Komutanım, Leyla ile Mecnun,  O Hayat Benim, Sağ Salim gibi projelerdir.

Ezgi Asaroğlu Hangi Dizide Rol Alacak

 

O Hayat Benim dizisinden sonra Ezgi Asaroğlu, Fox TV de yayınlanan ve reytingler de iddialı olan Mucize Doktor dizisinden gelen teklifi kabul etmiştir. Doğal olarak yeni bir kadın karakterinin diziye katılması, biraz ortalığın karışması izlenimini uyandırmıştır.

Ezo isimli bir karakteri canlandıracak olan Ezgi Asaroğlu, Taner Ölmez’ in canlandırdığı, Ali Vefa karakterinin komşusu olarak ekranlara gelecek. Bunun dışında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Ali vefa ile Nazlı’nın ayrılığı sonrası diziye dâhil olan Ezo karakteri, izleyicilerin aklını biraz karıştıracak gibi görünmektedir.

Ezo Ali Vefa’nın yeni aşkımı olacak? Yoksa yeni bir dostluk mu başlayacak? Gibi sorular da akılları kurcalamaktadır. Nazlı’nın ardından Ezo ile Ali Vefa’nın yeni maceraları olacağı düşünülüyor.

Diziyi merak edip izlemek isteyenler için, Mucize Doktor dizisi, Fox TV’de her perşembe saat 20.00 de ekranlara geliyor.