Evlilik progamı ile ismini duyuran ve sosyal medya da takipçi sayısı bir milyonu bulan gelin adayı Naz Mila paylaştığı çıplak fotoğrafı ile hayranlarını bir hayli kızdırdı.

Azerbeycanlı Naz Mila sosyal medya da yaptığı paylaşımlar ile adında sıkça söz ettiriyordu bu paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz yıllarda bacağına boydan boya yazdırdığı dövme ile yabancı basında ve sosyal medya platformların da dalga konusu olan gelin adayı yazdırdığı incilizce dövmesinin dövmesinin Türkçe karşılığının  “Beni doğrularım ve yanlışlarımla sadece Tanrı yargılar”  sözüne karşılık gelmesini istese de bozuk bir İngilizce ile yazıldığı için çok anlamsız sözcüklere karşılık geliyordu.Yazının tükçe karşılığı  ‘Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla… gibi bozuk bir cümleye denk gelmesinden ötürü Naz Mila ile dijital medya da çok fazla alay edilmişti.

Naz Mila geçtiğimiz günlerde de yabancı modellerin uyduğu maske bikini modası ile gündeme gelmişti. Covid 19 ile hayatımıza giren cerrahi maskelerle modellerin kendilerine bikini yaptığı bu akıma gelin adayı da instagram hesabından paylaştığı gönderi ile dahil olmuştu.

 

Naz Mila şimdi de çıplak pozunu instagram hesabında sansürsüz olarak paylaşarak takipçileri tarafından “Sen bir annesin hiç yakışmıyor bu pozlar “ sözleriyle tepki göterildi. Gelin adayı tepkiler görmezden geldi.