ATV ekranlarında hafta içi her gün 16.20 de televizyon ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı her gün milyonlarca insanın hayatını gün yüzüne çıkarıyor. Esra Erol’da programı ile her gün farklı farklı milyonlarca insanın birbirinden farklı, üzücü yaşam şartlarını izliyoruz.

Program sayesinde kendi hayatımız dışında başka hayatlar olduğunun da farkına varıyoruz. Toplum olarak bilinçleniyoruz. Hatta çoğu insanların hayatından kendi hayatımıza dair ders çıkartmamıza yardımcı oluyor.

‘İhtiyaç sahiplerine destek vermek insanlık görevim’

Esra Erol geçmişten bugüne sunduğu bütün programlar ile yediden yetmişe herkesin gönüllerini kazanmayı başardı.

Özellikle genç kızların bir anlık cehalet ile yapmış olduğu yanlışlar sonucunda başlarına neler gelebileceğini hemen hemen her gün üzerine basa basa belirten Esra Erol Dünya Engelliler Günü içinde dikkatleri üzerine çekti. İhtiyaç sahiplerine toplam 7050 adet tekerlekli sandalye ulaştırdığını söyleyen Esra Erol beğenileri üzerine çekti.

Dünya Engelliler Günü

3 Aralık 1992 yılından bugüne uluslararası bir gün olarak Dünya Engelliler Günü hatırlatmaktadır. 3 Aralık gününde engelli vatandaşlarımızın hatırlanması adına dünya çapında birbirinden güzel farkındalık programları ve organizasyonları düzenlenir.

Ayça'dan Esra Erol'a ağır suçlama! - Magazin Haberleri - Milliyet

Engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların her gün hatırlanmasının yanı sıra 3 Aralık onlara ait özel bir gün olarak belirlenmiştir. Unutulmaması gereken en önemli nokta ise her insanın birer engelli adayı olduğudur.

Engelli vatandaşları dışlamak yerine onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstermemiz gerektiğini unutmamalıyız. Engelli vatandaşlara engel olmak yerine destek olmamız gerektiğini bir gün değil her gün hatırlamamız gerekmektedir.

Esra Erol’un Sözleri Dikkat Çekti!

Esra Erol’da programında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için farkındalık yaratıldı. Esra Erol’un engelli vatandaşlar için söylemiş olduğu anlam taşıyan sözleri dikkatleri ve beğenileri üzerine çekti. “Sevgi varsa engel yoktur” diyerek engellerin sevginin gücü aşılacağını belirtti.

Skandal ilişki Esra Erol'da ortaya çıktı | Temiz Magazin

“Her gün yeniden imkânsızı başaran kahramanlara selam olsun.” Diyen Esra Erol engelli vatandaşların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini, her alanda her zaman yanımızda olduklarının farkına varmamız gerektiğini hatırlattı.

Gerçek kahramanlar ile her gün birlikte yaşadığımızı ve onları uzakta aramamamız gerektiğini de sözlerine ekledi.