ATV ekranlarının sevilen programlarından biri olan Esra Erol her konu ile ilgili perdeleri aralayarak gerçeklere ulaşmayı başarıyor. Geçtiğimiz günlerde skandal bir ilişkiyi ortaya çıkarması ile birlikte stüdyoda çok derin bir aile dramı yaşandı.

Özellikle kadın ve kız çocuklarına yapılan haksızlık ve şiddet durumları çok arttığı için bu durumlar karşısında hem Esra Erol hem de izleyiciler son derece üzülüyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan programında yine bir perdeyi aralayarak gerçekleri ortaya çıkarmaya çalıştı.

18 yaşındaki Neslihan, 46 yaşındaki evli ve 5 çocuklu Faraç'a kaçtı!  Neslihan'ı Esra Erol buldu! - Galeri - Magazin

Evli ve 5 çocuk babası bir adamın 18 yaşındaki bir kızı alı koyması Esra Erol ile ortaya çıktı. Adamı  evli ve 5 çocuğu olduğu bilinmiyorken Esra Erol ve ekibi bu konuyu gün yüzüne çıkarmayı başardı.

Evli ve 5 Çocuk Babası Adam 18 Yaşındaki Kızı Alıkoyuyor!

F.S. evli ve 5 çocuk babası bir adam olup 18 yaşındaki genç bir kızı alıkoyuyor. Evli ve 5 çocuk babası olduğu Esra Erol programında ortaya çıkıyor ve genç kızın ailesi bu durum karşısında perişan olmuş durumda.

18 yaşındaki kızın ismi Neslihan Dinler’in ailesi programa İstanbul’dan katılarak çocuklarının hemen bulunmasını istedi. 5 çocuk babası ve evli olan F.S. ise 46 yaşındadır. Kızları Neslihan Dinler’in F.S. tarafından zorla tutulduğunu ve kızlarına zarar vereceklerini söyleyerek Esra Erol ve ekibinden yardım istediler.

Skandal ilişki Esra Erol'da ortaya çıktı! 5 çocuk babası 18 yaşındaki kızı alıkoydu

Son derece zor bir durum olan bu durum karşısında Esra Erol büyük bir titizlik ile çalışmalarına başladı. İnsanların kanını donduran durum ise F.S’nin yayına bağlanması ile gerçekleşti.

Adam programa bağlanarak tüm iddiaları kabul etti ve karısının da bu durumdan haberdar olduğunu söyledi. Ailesi ve seyirciler bu duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Esra Erol “Kadınlarımızın Her An Yayındayız”

Esra Erol evli adamın karısının da onayı ile 18 yaşındaki bir kızı yanında tutmasının ardından büyük bir sinir durumu yaşadı. Hem 18 yaşındaki gencecik kıza hem de baskı ile bastırılan adamın karısına her zaman yanlarında olduğunun çağrısını yaptı.

128173356-10157526848912337-6523026-cUu4

Kadınların bu derece hiçe sayılması karşısında bu meselenin tüm kadınların meselesi olduğunu da belirtti. Son zamanlarda kadınlara yönelik hem fiziksel hem de psikolojik şiddetin artması üzerinde de durdu.