Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz adlı dizinin İstanbul Maltepe’de bir otelde çekimlerinin yapıldığı sırada set çalışanlarına alkollü bazı vatandaşlar tarafından sözlü ve fiziksel saldırı meydana geldi. Olayın hemen ardından alkollü saldırganlar belirlenerek tutuklandı.

ATV kanalında ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri için hazırlık yapılırken saat 03.00 sıralarında İstanbul Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde bulunan bir otelde akıl almaz bir saldırı yaşandı.

Dizi çekimleri için otelde kaldığı öne sürülen Gülcan S., Burçak Ç. Ve Bercin A. isimli set çalışanlarının, odalarına girmek isteyen alkollü vatandaşlar tarafından sözlü tacize uğradıklarını belirtti.

Fotoğraf Çektirmek İstediler!

Bu kadın set çalışanlarının odaya girdikten hemen sonra arkalarından dizi oyuncularının da gelmesi üzerine saldırgan 3 kişi de fotoğraf çektirme bahanesiyle odaya girmek istedi. Oyuncular ise saldırganların alkollü olduğunu fark ederek fotoğraf çektirme isteğini reddetti.

Sonrasında dizi oyuncuları otelin lobisine indi ve hemen ardından bir saldırgan set çalışanlarının kaldığı odanın kapısını tekmelemeye başladı. Çalışan üç bayan ise korku dolu bu olay sırasında kapıyı kilitledi ve otel penceresinden yardım çığlıkları atmaya başladı. Bu sesleri duyan dizi oyuncuları ise odanın bulunduğu kata gelerek saldırganlar ile tartışmaya başladı.

Polis ekiplerinin olay yerine gelmesi üzerine lobide hala tartışmaya devam edildi. Gerginliğin devam etmesi üzerine iki taraf arasında yeniden bir kavga çıktı. Ancak polis ekipleri bu kavgaya müdahale ederek 3 şüpheliyi gözaltına aldı.

Sabıka Kayıtları Kabarık!

Şüphelilerden birisinin ev hırsızlığı, işyeri ve oto hırsızlığı diğerinin uyuşturucu madde kullanımı, adam yaralama bir diğerinin iste kasten yaralama, reşit olmayan bir kıza cinsel istismar, uyuşturucu kullanımı gibi çok sayıda sabıka kayıtlarının olduğu görüldü.

3 şüpheli emniyetteki ifadelerinin alınmasının hemen ardından Anadolu Adalet Sarayı’na sevki yapıldı. Öte yandan 3 şüpheliye umumi hıfzıssıhha kanunları kapsamında toplamda 9540 lira para cezasının verildiği açıklandı.

Tüm kavga ve taraflar arasındaki tartışma güvenlik kamerasına yansırken kamera görüntülerinde 3 şüphelinin otel koridorunda dolaştığı ve oda kapısını tekmelediği sonrasında ise dizi oyuncularının kata geldiği ve lobide yaşanan gerginliğin tamamı görünüyor.