Olay Bursa’ da gerçekleşti, Büşra Y’nin yanına uzaklaştırma kararı bulunan eski sevgilisi Tamer H.’ Nin gittiğini duyan şahıs, eline aldığı pompalı tüfekle olay yerine gelerek terör estirdi. Araçta bulunan silahı alarak uzaklaştırma kararı olan eski sevgiliye ateş etti bu sırada olay yerine gelen bir polis memuru yaralandı, Polisin yaralandığını gören Serkan B. tüfeği bırakarak eline bıçak aldı ve saldırmaya devam etti.

Olay, saat 19.00 sıralarında Osmangazi ilçesi Altıparmak Mahallesi üzerinde gerçekleşti. Uzaklaştırma kararı olan eski sevgili Tamer H. eski sevgilisi Büşra’nın yanına gelerek konuşmaya çalıştı ve bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Bu duruma karşılık Büşra E. Polise ve sevgilisine haber verdi.

Polis Memuru Yaralandı

Olay yerine gelen görevli polis ekiplerinin hemen ardından Serkan B.’ de olay yerine geldi yanında getirdiği pompalı tüfeği arabadan alarak eski sevgili Tamer H. ye ateş etmeye başladı, bu sırada olaya müdahale etmek isteyip tarafları yatıştırmak isteyen Polis Memuru Ö.Y bacağından yaralandı. Bunu gören zanlı tüfeği bırakarak bıçakla eski sevgiliye saldırdı. Bu sırada polis ekiplerinin anonsuyla olay yerine bir çok ekip ve sağlık çalışanı geldi. Tamer H. ise kalçasından bıçak darbesi aldı. Yaralanan polis memuru ve Tamer H. hastaneye kaldırıldı, Serkan B. ise polisler tarafından yakalanarak göz altına alındı.