Eski oyuncu ve manken olan Yaşar Alptekin eşi Nilgün Altınyay’a veda etti. Nilgün Altınyay hayatı kaybetti. Yaşar Alptekin eşinin ölüm haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. Yaşar Alptekin:” Hayat arkadaşımı kaybettik. O artık gerçek sahibinin yanında” sözleri ile acı haberi paylaştı. 1995 yılında evliliğini sonlandıran çift geçtiğimiz yıl tekrar birleşme kararı alarak evlendi.

Son dakika: YAŞAR ALPTEKİN eşinin ölümüyle yıkıldı!

Bir süredir eski oyuncu ve manken olan Yaşar Alptekin üzüntüsünü dile getirirken acısı sözlerine yansıdı. Her türlü zorluğa birlikte katlandıklarını belirten ünlü oyuncu kızları için yeniden bir araya geldiklerini açıklamayı da ihmal etmedi. Hayatının en güzel günlerini de yine eşiyle yaşadığını belirtti.

Yasar Alptekin Eşinin Ölümüyle Sarsıldı!

Hayat arkadaşını kaybeden Yaşar Alptekin acıyla sarsıldı. Eski oyuncu ve manken olan Yaşar Alptekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada haberi sevenleri ve yakınları ile paylaştı.

Son dakika: YAŞAR ALPTEKİN eşinin ölümüyle yıkıldı!

Acı haberi paylaşan Yaşar Alptekin:” Çocuklarım annesini biricik eşimi, gönlümün sultanını hayat yoldaşımı kaybettik. Onu en sevdiğime gönderdim.  En sevdiğimi gerçek sahibine yolladık. Allah günahlarını affetsin mekânını cennet eylesin. Peygamber efendimize komşu olsun” sözleri ile acısını paylaştı.

Acı Haberi Yaşar Alptekin Duyurdu!

1995’de yollarını ayıran çift geçtiğimiz yıl tekrar birleşme kararı alarak yeniden bir araya geldi. Ayrıca Alptekin adında bir kız çocukları olan çift birleşme kararı ile yeniden evlenmişlerdi. Yaşar Alptekin:” Belli bir yaştan sonra aşk aranmıyor.

Son dakika: YAŞAR ALPTEKİN eşinin ölümüyle yıkıldı!

Mantık daha ağır basıyor. İnsan gençken fiziksel görünüme daha çok takılı kalıyor. Şimdi ise benim yanımda benimle birlikte martılara simit atacak biri olsun istiyorum. Galata da uzun uzun yürüyecek birini arıyorum. 21 sene sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Son dakika: YAŞAR ALPTEKİN eşinin ölümüyle yıkıldı!

Kızımla aldık bu kararı ve şuan demlenmiş çay gibi sevgimiz. Kızımın bir sözü çok etkiledi beni ” ben sende onu onda seni özlüyorum baba ve hep yarım bir sevgi ile yaşıyorum” dedi. O hiç evlenmemişti kendi mücadelesini kendi verdi ve çok zorlu süreçler atlattı. Kızımız için birleştik” sözleri ile ifade etmişti birleşme kararlarını.

Son dakika: YAŞAR ALPTEKİN eşinin ölümüyle yıkıldı!