Popüler TV programı Survivor’ın  eski yarışmacısı Ersin Korkut,  elenmesinin ardından haftalar geçtikten sonra katıldığı canlı yayın programında köpeğinin ölüm haberini aldığı anı anlattı.

 

Yarışmadan sakatlığı sonucu elenen Ersin Korkut , uzun süre sonra Türkiye’ ye evine döndü. Yarışma sırasında köpeğini çok özlediğini söyleyen ve sonu ne kadar sevdiğini sıkça dile getiren Ersin Korkut  Mes isimli köpeğinin ölüm haberini aldığı anları katıldığı canlı yayın programında anlattı.

“Sakallarım Yüzünden Beni Tanıyamadığını Düşündüm”

Konseyin yayınladığı gün programın sahibi Acun Ilıcalı’ nın  evine gittiğini dile getiren ersin cümlelerine şöyle devam etti “ Evde Mes’in aynısını gördüm. Hemen ‘Mes, oğlum’ diye seslendim. Ancak sakallarım falan olunca beni tanıyamadı diye düşündüm. Sonra Acun abi bana ‘O senin köpeğin değil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan’ı arar mısın?’ dedi. Ben de bahçeye çıkıp Yılmaz abimi aradım”

“Sabah Ölü Olarak Bulunmuş”

“Mes zaten 13 yaşındaydı, bıraktığım kişi bir sabah kalktığında ölü bulmuş, Mesut’la hemen veterinere götürmüşler ama vefat etmiş. Haberi aldıktan sonraki günler çok kötü oldu. Başta Acun abi olmak üzere herkes bana çok destek oldu.”

Ersin Korkut’ dan Final Tahmini

Survivor yarışmasında final dörtlüsünün Senrcan, Cemal Can, Barış ve Elif olabileceğini söyleyen Ersin, kalbinden geçen şampiyonun Elif olduğunu dile ge