Her Pazar akşamı yayınlanan dizinin başrollerini Jessica May ve Hilmi Cem İntepe paylaşıyor. Son olarak 14. Bölümü yayınlanan diziye olan ilgiyi arttırmak için farklı yöntemler deneniyor.

Bu yöntemlerden birisi de diziye yeni bir karakter eklemek. Düşen reytingler için bunun yeterli olup olmayacağı ise merak konusu. Aslında dizinin hikâyesi birçok kişi tarafından beğenildi. Sürükleyici bir hikâyesi bulunan dizinin tek sorunu reytinglerinin düşük olmasıdır.

Maria İle Mustafa dizisine Erkenci Kuş’un gıcık karakterini oynayan isim katılıyor!

Her Pazar akşamı yayınlanan dizinin reytingleri hedefine ulaşamadı. Bu nedenle dizinin gidişatı belirsiz durumdadır. Kanal ise diziyi ekrandan kaldırmamakta ısrarlıdır. Dizinin toparlanabilmesi için şans vermeye devam ediyor. Ancak bu ne zamana kadar sürer, bilinmez. Dizi, yayınlanan son bölümüyle de hedeflenen reytingi tutturamayıp ilk 10’a giremedi. Dizi, reytingleri yükseltebilmek için yeni bir yol daha denedi.

Erkenci Kuş’ta ‘’Gıcık’’ Karakteriyle Biliniyordu!

Reytinglerin istenilen başarıyı elde edememesi dizinin sevenlerini endişelendiriyor. Öte yandan, yapımcı ise diziye olan ilgiyi arttırmak için oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha kattı. Gazeteci Birsen Altuntaş, Twitter hesabı üzerinden İpek Tenolcay’ın Maria İle Mustafa dizisine dâhil olduğunu duyurdu.

Maria İle Mustafa dizisine Erkenci Kuş'un gıcık karakterini oynayan isim katılıyor! 1

İpek Tenolcay, daha önce Erkenci Kuş isimli fenomen dizide Can Yaman’ın canlandırdığı Can karakterinin annesi Hüma karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. Hüma karakteri izleyici tarafından sevilmeyen bir karakterdi ve ‘’gıcık’’ takma ismiyle anılmaktaydı.

İpek Tenolcay, bu sefer de Maria İle Mustafa isimli dizide Nesrin karakterini canlandıracak. Ancak karakterin tam olarak kim olacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Tenolcay, dizinin reytinglerinin yükselmesini sağlayacak mı izleyip göreceğiz.

İpek Tenolcay Kimdir?

1 Temmuz 1970 İstanbul doğumlu 50 yaşındaki oyuncu uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Şehnaz Tango isimli dizi ile yaşadı. İyi derecede İngilizce bilen oyuncu sunuculuk da yapmıştır.

Kurtlar Vadisi, Çocuklar Duymasın, Umutsuz Ev Kadınları, Cam Kırıkları, Yaşamayanlar gibi yapımlarda yer alan oyuncu, son olarak fenomen dizi Erkenci Kuş’ta Hüma karakterine hayat vermişti.