$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

EnPara Kredi Kartı Özellikleri

 • 18.05.2018
EnPara Kredi Kartı Özellikleri

Dijital ve masrafsız bir bankacılık hizmeti olarak hayatımıza giren Enpara.com, yakın bir zaman önce müşterilerinin merakla beklediği kredi kartı ürününü duyurarak piyasaya sürdü.

Kurulduğu günden bu yana, sözleşmelerinde şeffaf oluşu ve “sonsuza dek” masraf almayacağını açıkça belirtilen dijital banka, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartı ürününden de herhangi bir masraf almayacağını yineledi.

Bununla birlikte, Enpara.com birçok bankanın kredi kartlarından aldığı yıllık üyelik ücretlerine ironik bir cevap niteliğinde, müşterilerine kart aidatı ödeyeceğini açıkladı. Söz gelimi, hiçbir şekilde aidat almadığı gibi müşterilerine aidat veren ilk ve tek kredi kartı ürününü oluşturdu.

Enpara kredi kartı sayesinde müşteriye sağlanan limitler kapsamında istenilen alışverişlerin kredilendirilmesi ve hesap kesim tarihinde ödenmesi mümkün hale gelir. Ayrıca kredi kartı kullanımı nedeniyle aidat ya da kart ücreti ödemesi yapılmasına da gerek yoktur.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

 • Enpara dijital bankacılık uygulamasının başlı başına sayfalarca sıralanabilecek avantajları vardır. Geçtiğimiz günlerde pazara sunulan Enpara kredi kartının da bankacılık anlayışına uygun olarak eşsiz birçok avantajı bulunur.
 • Enpara.com müşterileri Enpara kredi kartı kullanımı için hiçbir zaman aidat ödemesi yapmaz. Ücretsiz bir şekilde temin edilebilen kredi kartı için ömür boyunca kart aidatı alınmayacağı kredi kartı kullanım sözleşmesinde de yer almaktadır.
 • Aidat ödemesi alınmamasına ek olarak düzenli kredi kartı kullanan Enpara müşterilerine 2 yıl süresince yıllık 100 TL hediye edilir. Enpara kredi kartı kullanıcıları aidat ödemez, aidat alır.
 • Enpara kredi kartıyla 1000 TL’ye kadar yapılan peşin alışverişlerin alışveriş yasağı olmaması halinde Enpara.com aracılığıyla faizsiz ya da komisyonsuz taksitlendirilmesi mümkündür.
 • Enpara kredi kartı için özel olarak düzenlenen onlarca kampanyaya ücretsiz katılım sağlanabilir.
  com kredi kartı Platinum Mastercard özelliklidir. Bu kapsamda Enpara’nın sunduğu avantajlara ek olarak
 • Mastercard’ın düzenlediği kampanyalara da ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilir.
 • Enpara kredi kartı almak için şubeye gitmek gerekmez. İnternet üzerinden yapılan kredi kartı başvurusuna istinaden çok kısa bir süre içerisinde kargo aracılığıyla teslimat gerçekleştirilir.
 • Öğrenciler de Enpara kredi kartı sahibi olabilir. Öğrencilere yönelik hazırlanan ender ürünlerden birisi olan Enpara kredi kartını temin etmek isteyen öğrencilerin öğrenci kimliğinin fotoğrafını Enpara.com yetkililerine iletmesi gerekir.
 • Kredi kartı özelliğine ek olarak nakit avans özelliğinin de kullanılması mümkündür. Müşteriler hesaplarından kart limiti dahilinde nakit çekimi gerçekleştirebilir.
 • Enpara kredi kartıyla internetten alışveriş yapılabilir. Talep eden müşteriler kredi kartını internet alışverişlerine kapatma imkanına da sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.