Uzun yıllar boyunca 2. el araç kredileri vermeye devam eden çok sayıda banka, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı girişimlerde bulunmaya devam eden çok sayıda banka, herkesin farklı adımlar atmasını da sağlamaya devam ediyor.

 

Birbirinden farklı yeni krediler vermeye devam eden bankalar, bu yıl 2. el araç kredileri ile herkesin beğenisini kazanıyor. En uygun yeni krediler veren bankalar herkesin de araç sahibi olmasına olanak sunuyor. Yeni faizli kredilerle birlikte ikinci el araçları çok uygun fiyatlara almanıza olanak sunan bankalar, uzun zamandır herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

 

İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ ALMAK İÇİN NE YAPMALI?

 

Genel olarak herkesin tercihleri arasında yer alan taşıt kredileri yeni faizleri ile de ödeme kolaylığı sunuyor. Yeni faizleri ile birlikte herkesin araç sahibi olmasına olanak sunan bankalar, zaman zaman değişimlerin de yaşanmasına neden oluyor.

 

Uzun zamandır heyecanla beklenen yeni taşıt kredilerinde Halkbank, %1,22 oranında zam veriyor.  Halkbank’ın verdiği bu oranlarla birlikte  Kuveyt Türk ve Akbank % 1,25 ‘lik oranlarıyla takip ediyor. Bir çok kişiye genel olarak kredi veren Akbank’ın ardından %1,35’lik oranla Albaraka Türk herkesin genel tercihleri arasında yer almaktadır. Bu üç bankada tüm vade seçeneklerinde kredi faiz oranını değiştirmemektedir. Birbirinden farklı noktalarda ücretler vermeye devam eden çok sayıda bankadan en fazla tercih edilenleri siz de tercih edebilir ve bu sayede hep hayalinizde olan arabayı alabilirsiniz.