Akbank Axess kredi kartıyla birçok müşterisine hizmet vermektedir. Akbank’ın birçok kredi kartı bulunmaktadır fakat bu kredi kartlarından en çok tercih edileni Axess olmaktadır. Bu yüzden bizde bu yazımızda sizlere Axess kredi kartı başvurusundan bahsedeceğiz. Akbank’ın söz konusu kredi kartının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlara teker teker değineceğiz. Başvurusu ise çok kolaydır. İster İnternet üzerinden, İster mobil üzerinden, ister çağrı merkezinden rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank’ın Axess kredi kartının birçok avantajı bulunmaktadır. Kredi kartlarının klasik avantajlarını geride bırakırsak ilk öne çıkacak özelliği kesinlikle chip para özelliğidir. Akbank Axess ile yapılan tüm alışverişlerde Akbank tarafından kartınıza chip para yatırılır. Kazandığınız tüm chip – paralar ile Türkiye’de bulunan Axess ile anlaşmalı her işletmede herhangi bir şekilde ücret ödemeden direkt olarak bedava alışveriş yapma imkanınız bulunuyor. Axess ile kazandığınız 1 chip para Türk Lirası ise 1 TL karşılığına gelmektedir.

Yalnızca bununla sınırlı olmayan Axess kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Elektrik, doğalgaz, su, İnternet, telefon ve daha birçok faturanızı Axess ile otomatik ödeme talimatıyla birlikte ödetebilir teker teker fatura ödeme sıkıntısından tamamıyla uzaklaşabilirsiniz. Fatura ödeme talimatını Akbank Müşteri Hizmetlerinden verebilirsiniz.

Birçok kampanya sunan Axess kredi kartlarının kampanyalarını yakın bir şekilde takip ederek normal olarak kazandığınız chiplerden daha fazla chip kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Anlaşmalı üye işyerlerinin tamamında söz konusu chipleri harcayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için www.axess.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Akbank Kredi kartı başvurusu yapmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. İnternet üzerinden, telefon üzerinden, çağrı merkezinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Nereden nasıl başvuru yapabileceğinizi teker teker ayrıntılı bir şekilde anlattık. Gelin bakalım nasıl Akbank kredi kartı başvurusu yapılıyormuş?

Akbank Kredi Kartı Başvurusu – İnternet

İnternet üzerinden Akbank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde tek tıkla yapacağınız başvuru Akbank tarafından incelendikten sonra tarafınıza onay alıp almadığına yönelik bir e postayla bildirilecektir. Ardından ise onay aldıysa şubeden kredi kartınızı alabilirsiniz. Akbank resmi web sitesine girip sizden istenilen gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Size başvuru sonucuyla ilgili hem mail hem de telefonla geri dönüş yapılacaktır.

Akbank Kredi Başvurusu – Mobil

Akbank’ın mobil uygulamasıyla da kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Hızlı bir şekilde Axess kredi kartına sahip olmak istiyorsanız Google Play ve App Store uygulama pazarlarında yer alan “Akbank Direkt” mobil uygulamasını indirip giriş yapmalısınız. Uygulamanın başvurular bölümünde yer alan kredi kartı başvurusu bölümünden de sizden istediği bilgileri doldurarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu – Çağrı Merkezi

Akbank kredi kartına bunların yanı sıra çağrı merkezi üzerinden de başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır. Akbank’ın çağrı merkezi numarası 444 25 25’dir. Bunun yerine 0850 222 25 25’i de arayabilirsiniz. 2 numaradan da Akbank Çağrı Merkezi’ne ulaşılabiliyor. Müşteri temsilcisiyle konuşmaya başladığınızda kredi kartı başvurusunda bulunacağınızı belirtirseniz o sizden gerekli bilgileri isteyecek ve telefon üzerinden başvurunuzu alacaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu – Şubeler

Akbank Kerdi Kartı başvurusunu en sağlam ve garanti şekilde şubelerden yapabilirsiniz. Eğer İnternet kullanımınız iyi değilse bu durumda herhangi bir Akbank şubesine gidip kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Banka personelleri size bu hususta yardımcı olacak ve başvurunuzu alacaklardır. Akbank’a kredi kartı başvurusu için gittiğinizde kimliğinizi kesinlikle yanınızda bulundurmalısınız. Size birtakım kağıtlar doldurtacak olan şube personeli, başvurunuzu alıp değerlendirme aşamasına geçecek ve birkaç gün sonra size haber verecektir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu – ATM

Akbank Kredi Kartı başvurusunu ATM’lerden de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bunun için mevcut olarak Akbank müşteri olmanız ve Akbank’a ait herhangi bir hesap kartınızın bulunması gerekiyor. Akbank ATM’sine mevcut kartınızı yerleştirdikten sonra karşınıza bir menü açılacaktır. Bu menüden direkt olarak Başvurular alt menüsüne geçiş yapıp ardından ise kredi kartı başvurusunu tercih ettikten sonra gerekli bilgileri doldurup başvurunuzu Akbank tarafına yönlendirebilirsiniz. Başvurunuz bankaya iletilecek ve değerlendirme sonucu kredi kartınız tarafınıza verilecektir.