$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Emirates Havayolu 15.000 TL Maaşla Çalışacak Kabin Memuru Arıyor!

Emirates Havayolu, kabin memuru işe alımı için 11 gün sonra İstanbul’da mülakat yapacak. Dev şirket seçilenlere her ay 2.600 $ yani 15.000 TL maaş ödemesi gerçekleştirecek.

  • 18.07.2019
Emirates Havayolu 15.000 TL Maaşla Çalışacak Kabin Memuru Arıyor!

Emirates Havayolundan yapılan açıklamaya göre, şirket, sürekli büyüyen filosu ve genişleyen uçuş ağına paralel olarak kabin ekibi işe alımlarını da hızlandırıyor. Emirates, kabin memuru ekibine Türkiye’den başvuran adaylar için 29 Temmuz Pazartesi saat 09.00’da Şişli’deki Radisson Blue Hotel İstanbul’da mülakat düzenleyecek.

Kabin memuru mülakatı, ilgilenen kişilere, işe alma süreci hakkında daha fazla bilgi sunarken, Emirates kabin memuru olmanın faydaları hakkında Emirates personeli ile birebir görüşmek, Dubai’de yaşamak ve çalışmanın nasıl olduğunu öğrenmek adına büyük bir fırsat sağlıyor.

EN AZ 21 YAŞINDA OLUNMASI GEREKİYOR
Emirates kabin memuru olmak için “en az 21 yaşında olmak, ayak uçlarında dururken 212 santimetrelik kol erişimi, minimum 160 santimetre boy, lise mezunu olmak, İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü), üniforma dışından görünür dövme olmaması, sağlıklı bir vücut kitle indeksi (BMI)” özelliklerine sahip olmak gerekiyor.

15 BİN LİRA MAAŞ

Emirates kabin memuru olarak görev yapanların yararlanacağı imkanlar şöyle:

“Ayda 2 bin 660 dolardan (15 bin lira) başlayan maaş, sefer sırasındaki yemek, otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanmaktadır. Dubai’deki ev ve havaalanı arası transfer, Dubai’nin merkezinde, şirket tarafından sağlanan konaklama. Üniforma şirket tarafından ücretsiz olarak verilir. 30 iş günü yıllık izin hakkı. Ülkenize dönmek için bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Muhammed Emin Tunali dedi ki:

    Web sitesine ne yazacaz

    1. kredihaber24 dedi ki:

      Emirates yazın Emin bey.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.