$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Emekli olmak için kredi veren bankalar hangisi? 2016 Emekli olmak için kredi veren bankalar

  • 09.06.2016
Emekli olmak için kredi veren bankalar hangisi? 2016 Emekli olmak için kredi veren bankalar

Birbirinden farklı hizmetleri ile dikkatleri çeken bir çok banka, yine müşterisinin yanında olmaya devam ediyor. Uzun zamandır emekli olmak isteyen fakat borçlanma yüzünden de ücretini alamayan direkt olarak bu anlamda sorun yaşayanlara kredi vermeye hazırlanan bir çok banka bu durum için son ayarlamaları da yapmaya devam ediyor. Bir çok bankanın bu anlamda hizmet vermesi ile birlikte pek çok emekli adayı hayallerine kavuşacak.

 

Yapılan borçlanma sonrasında büyük sorunlarla karşı karşıya kalan ve bu anlamda da emekli olmak için yine yeterli parayı toplayamayanlar için yeni adımlar atılmaya devam ediliyor. Bu yıla özel birbirinden farklı adımların atıldığı ücretlerle birlikte, çok sayıda kişi de rahat nefes alabiliyor. Emeklilik için kredi veren bankalar deyim yerindeyse hayat kurtarıyor.

 

EMEKLİ OL TAKSİT TAKSİT ÖDE

 

Emekli olduktan sonra rahat etmek isteyen bir çok kişi için genel olarak elini taşın altına koyan bankalar, bu sayede de emeklilik sistemi için de vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Pek çok kişinin genel olarak tercihleri arasında yer alan krediler için emeklilik hayali kuranların da ümidi oluyor.

 

Genel olarak kamu bankaları tarafından verilen emeklilik kredileri için Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’na yapılan başvuruların ardından konu ile ilgili olarak bilgi alabilir ve emekli olmak istiyorsanız bu bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı aldıktan sonra ödemelerinizi taksit taksit gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.