$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Bu Yöntemle Doğal Gaz Faturanız %50 Oranla Düşecek!

Sibirya ve Rusya’da evlerin soğuk geçirmemesi amacıyla uygulanan yöntemin, doğal gaz faturalarında ciddi düşüşler meydana getirdiği ortaya çıktı. Evin soğuk / sıcak geçirgenlik seviyesinde düşüş meydana geldiği için, kombi dereceleri de doğru orantıda azalıyor. Bu da faturaların yarı yarıya düşmesine olanak tanıyor. İşte o yöntem…

  • 06.01.2020
Bu Yöntemle Doğal Gaz Faturanız %50 Oranla Düşecek!

Yapılan doğal gaz zamları ve soğuk havanın etkisiyle doğal gaz faturaları bütçenizi sarsabilir. Doğal gaz faturalarını bütçe dostu haline getirebilmek için galerimize göz atın. Battaniyenize ise üşüdüğünüz için değil keyif için sarılın.

İnanması güç gelebilir ama günlük yaşamda önemini idrak edemediğimiz bazen yalnızca eğlenmek için elimize aldığımız balonlu naylon, doğal gaz faturalarını görünce içinizi rahatlatacak.

Sibirya ve Rusya’da kış aylarında kullanılan basit ve etkili yöntem sayesinde ev ısısı daha çok artacak ve bu sayede doğal gaz tasarrufu yapmış olacaksınız.

Uygulama için öncelikle lüzumlu olan balonlu naylon bulmak olacak. Bu uygulama Alüminyum folyo ile de oluyor ancak bu yöntemle evin içi karanlık oluyor.

Balonlu naylon kullanarak yalıtım amaçlı cama uygulama yöntemi oldukça basit. Öncelikle cam boyutlarında balonlu naylon cama uygulanacak kısım için ıslatın. Sonrasında camı ıslatın.

Balonlu naylon malzemeyi cama yapıştırın. Bu yöntemi uyguladıktan çok kısa bir süre sonra ortamın havasının hemen değiştiğini fark edeceksiniz. Balonlu naylon doğal gaz faturalarınızın düşmesini sağlayacak etkili yöntemlerden biridir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.