Her Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son günlerde yükselişe geçti. Zeynep karakterine hayat veren Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde Zeynep karakterinin kendi kimliğini ortaya çıkarmaya başladığı nokta ile kendi öz karakterinin özdeşleştiğini dile getirmişti. Bu sebeple dizi son haftalarda iyi bir gidişat elde ederek yükselişe geçti.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’den yürek hoplatan büyük sürpriz

Önemli yapımlarda yer alan İbrahim Çelikkol ise dizide Mehdi karakterine can veriyor. Başrol iki ismin uyumu ve enerjilerinin tutması, dizinin başarısındaki en önemli etkenlerden biridir. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol zaman zaman sosyal medya hesaplarında birlikte paylaşım yaparak hayranlarının yüzünü güldürüyor.

Style Dergisine Birlikte Poz Verdiler

Sosyal hayatlarında da son derece iyi anlaşan ikili, şimdi de bir derginin kapağında yer alarak hayranlarının yüreklerini hoplattı. İkili Style Magazine dergisinin Aralık ayı sayısında son derece cool ve birbirlerini tamamlar nitelikte pozlar verdi.

İkilinin bu fotoğrafları takipçileri tarafından oldukça beğenildi. Demet Özdemir, derginin kapağını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak ateş emojisi ile birlikte ‘’Aralık geldi’’ notunu düştü. Demet Özdemir gibi İbrahim Çelikkol da derginin kapağını Instagram hesabından paylaştı.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'den yürek hoplatan büyük sürpriz 1

Demet Özdemir’in paylaşımının altına dizide canlandırdığı Emine karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Naz Göktan, kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadayım yorumunu düşerek ikilinin fotoğraflarına beğenisini dile getirdi. Binlerce yorum alan ikilinin fotoğrafları tüm sosyal mecralarda gündem oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Zeynep’i Kimdir?

1992 doğumlu genç oyuncu Demet Özdemir aslen İzmitli. Kariyerine dansçılık ile başlayan Demet Özdemir Bengü’nün dans ekibinde ve Anadolu Efes’in Efes Kızları kadrosunda dans etti. İlk oyunculuk deneyimini ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle yaptı.

Zamanla ününü arttırarak Çilek Kokusu, Kurt Seyit ve Şura, No:309, Erkenci Kuş gibi popüler dizilerde başrol oynadı. Şimdilerde ise başrolünü İbrahim Çelikkol ile paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat vermekte.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yapan İbrahim Çelikkol, 1982 İzmit doğumlu. Oyunculuğa ilk adımını Pars: Narkoterör adlı dizi ile atan Çelikkol ardından Fetih:1453, İffet, Merhamet, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk gibi önemli yapımlarda yer alarak günümüzün en popüler dizi oyuncularından biri haline geldi.