Filmlerin ve dizilerin sevilen isimlerinden biri olan Demet Akbağ yeni bir dizi için hazırlanıyor. Sosyal medyadan da duyurulan bu dizinin başrol oyuncuları ise Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy gibi usta isimlerden oluşuyor.

Uzun zamandır dizilerde görmediğimiz Demet Evgar dizi için hazırlıklara başlayınca sevenlerini heyecanlandıran bir durum yaşandı. Dizide iki kadının hikâyesi anlatılacak. Demet Akbağ ‘ın başrolünü paylaşacağı bu dizi Star TV’de yayınlanacak. Demet Akbağ’ın uzun zaman sonra dizi setlerine çıkması herkesi heyecanlandırdı. Büyük bir heyecan ile dizinin yayınlanması bekleniyor.

Akrep Dizisi Star TV’de Yayınlanacak!

Demet Akbağ’ın dizi ekranlarına döneceği çok konuşulan konulardan biri oldu. 1441 Production yapımında olacak dizi Star TV ekranlarında yayınlanacak nokta yönetmenliğini ise usta yönetmen Gökçen Usta üstlenecek. Senaryosunu kaleme alan kişi Erkan Bir gören oldu. Dizide 2 katının hayatı üzerinden bir anlatım söz konusu olacak. Dizinin ilk tanıtım videosu yayınlandı ve budur Merkezi çok heyecanlandırdı.

Başrolünde Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Evrim Alasya isimli başarılı oyuncular yer alacak. Aynı zamanda Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun, Taha Baran Özbek ve Müge Su Şahin gibi oyuncularda dizi kadrosunda yer alacak isimlerden biridir. Dizi tanıtımının yayınlanması ile birlikte ilgi görmeye başlandı. Özellikle Demet Akbağ’ın muhteşem oyunculuğu ilk tanıtımından anlaşılıyor. Ilk tanıtım yayınlanan Akrep dizisinin ne zaman televizyon ekranlarında yayınlanacağı henüz belli değil. Seyirciler büyük bir heyecan ile dizinin yayınlanmasını bekliyor.

Demet Akbağ Kimdir?

23 Aralık 1959 yılında Denizli’de dünyaya gelen Demet Akbağ son zamanlarda yeni dizisi ile gündeme geliyor. Uzun zamandır dizi ekranlarında görmediğimiz isimlerden biri olmasından dolayı yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak olmaz herkesi heyecanlandıran bir durum oldu. Demet Akbağ pek çok dizi ve filmde yer altı. Lise eğitimini İstanbul kız Lisesi’nde tamamlayıp üniversitede ise İstanbul Belediye Konservatuarı’na girdi. Küçük yaştan beri tiyatro ile ulaşmasından dolayı şu an çok başarılı bir oyuncu oldu. Yeni başlayacak Akrep dizisinde de aynı başarıyı sürdüreceğine hiçbir şüphe yok.