Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezi çıkışında kameralara yakalanan Demet Akalın agrasif davranışları ile dikkat çekti. Ünlü şarkıcı Demet Akalın elleri kolları dolu bir şekilde muhabirlerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerden birisinin ‘Demet hanım nasılsınız’ diye olan sorusuna ‘sormayın, hiç iyi değilim’ şeklinde cevap verdi.

Demet Akalın kızına aldığı hediyeye servet ödedi!

Gazeteciler bu kez iyi olmamasına neden olan şeyi sorduklarında kız çocuğuna aldığı oyuncağa çok para ödediğini bu yüzden sinirlerinin bozuk olduğunu söyledi. Ayrıca Demet Akalın konuşması esnasında kızına aldığı oyuncağı da göstermeyi de ihmal etmedi. Sözlerinin devamında söylediklerini bir anlık gerginlik ile söylediğini aslında çok iyi olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı Demet Akalın uzun süre gazeteciler ile muhabbet etti. 48 yaşındaki güzel şarkıcı İstinye Park alışveriş merkezinin önünden bir süre sonra ayrıldı.

Demet Akalın’ın Kızına Aldığı Pahalı Hediye Çok Merak Ediliyor

 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sinirlerini bozacak kadar pahalı olan bu hediyenin hem kendisi hem de ücreti gazeteciler tarafından çok merak edildi. Güzel şarkıcı kızına aldığı oyuncağa tam 3 bin lira ödediğini söyledi.

Demet Akalın kızına aldığı hediyeye servet ödedi

Demet Akalın’ın elinde son yıllarda özellikle kız çocuklarının severek almayı istedikleri bir bebek oyuncak çeşidi olduğu görüldü. Demet Akalın’ın kızı için çok yüksek bedeller ödeyerek aldığı oyuncak küçüğünden büyüğüne her türlüsünün pahalı fiyatlara satıldığı çok moda bir üründür.

Demet Akalın’a Deniz Seki İle Arasının Nasıl Olduğu Da Soruldu

 

Demet Akalın’ı hazır yakalamışken geçtiğimiz günlerde küskünlük yaşadığı Deniz Seki ile arasının nasıl olduğu soruldu. Demet Akalın aralarında her hangi bir problem kalmadığını küskünlüklerin gittiğini dile getirdi. Deniz Seki ile barışmalarında sanatçının sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile uzattığı zeytin dalının etkisinin olup olmadığı soruldu.

Demet Akalın tabii ki etkili oldu şeklinde verip konuşmalarına şöyle devam etti, ‘ aramızda bir problem kalmadı. ‘. Gazetecilerin Deniz Seki acaba programınıza katılmayı kabul eder mi şeklindeki sorularına da ‘elbette gelir, neden gelmesin ki? Programıma katılmamasını gerektiren hiçbir durum söz konusu değil.’ Diyerek cümlelerini tamamladı.