Deniz Seki ile Demet Akalın’ın araları geçtiğimiz günlerde yaşanan konuk olayı kaynaklı olarak bozulmuştu. Demet Akalın, programında Çağla Şikel’i konuk etti. Çağla Şikel geçmiş zamanda Deniz Seki’yi eleştirmişti.

Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı - Magazin haberleri

Deniz Seki, Demet Akalın yakın arkadaşı olduğundan ve Çağla Şikel’i konuk ettiğinden dolayı Demet Akalın’a kırılmıştı. İkili arasında ortaya çıkan gerginlik sona erdi. Seki hem arkadaşı hem menajeri olan Taylan Güçeli’yi kaybetti ve bu olayın arkasından sosyal medyada yaptığı paylaşımla Demet Akalın ile arasındaki buzları eritti. Yakın arkadaş olan iki ünlü ismin geçenlerde yaşanan bir konuk olayı nedeni ile aralarında soğuk rüzgârlar esti.

Demet Akalın’dan Cevap

Yaşanan konuk olayı sonrasında Demet Akalın canlı yayında açıklamada bulunmuştur. Açıklama yaparken de sinirlendiği oldukça ortadaydı. Deniz Seki’ye cevap verirken onun yanına hapishaneye gittiğini, uzun süreler boyunca mahkemelerde uğraştığını söyledi.

Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı - Magazin haberleri

Yalnızca bunla kalmayıp özel yaşamında da hem kendisinin hem de annesinin çok ağladığını ifade etti. Deniz Seki’yi de anlamadığını belirtti. Ayrıca Deniz Seki’ye açıklama yaptıklarını, Çağla Şikel’i ona inat olsun diye çağırmadıklarını söyledi.

Dostluğu sorgulayan Deniz Seki’ye kendi dostluğunu sordu. Boşandığını, hacizle uğraştığını söyleyen Demet Akalın Deniz Seki’ye bu anlarda nerede olduğunu sordu. Suat Ateşdağlı ve Işın Karaca’nın yanlarında olduğunu ama Deniz Seki’yi göremediğini söyledi. Çok sinirlendiği için daha fazla konuşamadı.

Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı - Magazin haberleri

Gerginlik Sona Eriyor

Deniz Seki ve Demet Akalın arasında gerginlik sona ermeye başladı. Deniz Seki arkadaşı ve menajeri olan Taylan Güçeli’yi kaybetti. Yaşanan üzücü olayın ardından da sosyal medyasından oldukça duygusal bir mesaj yayınladı.

Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı - Magazin haberleri

Demet Akalın’ın yeni şarkısını paylaşarak, paylaşımına da not düştü. Çok sevdiği dostunu yitirdiğini, dargınlıkların, küs kalmaların hep yalan olduğunu ifade eden Deniz Seki Demet Akalın’la uzun zamandır dost olduklarını ifade etti. Yeni şarkısıyla ilgili olarak da yolu açık olsun temennisinde bulundu.

Yapılan paylaşıma Demet Akalın da cevap verdi. Deniz Seki’nin kendisi için çok değerli olduğunu, alınganlığında ileriye gittiğini ancak dostluklarının sonsuza dek baki kalacağını belirtti. Yaşananları unuttuklarını ifade etti.