Vakıfbank Kredi kartı başvurusu 2019 yılında dakikalar içerisinde yapılabilmektedir. En kolay başvuru yapılabilen bankalar arasında ilk sıralarda kendini gösteren Vakıfbank, kredi kartına özel sunduğu kampanya ve avantajlarla birlikte Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bu durumda en kolay dijital olarak başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Resmi İnternet Sitesi: TIKLA

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için resmi Vakıfbank İnternet sitesi üzerinde yer alan başvuru bölümünü kullanabilirsiniz. Birçok banka gibi sayfalarca form doldurmak zorunda bırakmayan Vakıfbank, yalnızca T.C. kimlik numaranız ve iletişim bilginizi yazdıktan sonra başvurunuzu almaktadır. Ön araştırma sonrasında uygun görünürseniz sizle telefon aracılığıyla iletişime geçip, geri kalan bilgilerinizi telefon üzerinden almaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartları

Türkiye’de en sık kullanılan kredi kartlarından biride Vakıfbank Worldcard’dır. Birçok kampanya ve avantaja ev sahipliği yapan Vakıfbank Worldcard ile hem harcayıp hem kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard

Vakıfbank Worldcard ile birçok avantaj sahibi olabilirsiniz. Şubelerden 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekmenize olanak tanıyan Vakıfbank Worldcard tarafından sunulan avantajlar şu şekilde sıralanıyor:

 • Acil ihtiyaç durumunda çekilen nakit avans taksitli olarak ödenebilmektedir.
 • Satış yapan kurum taksit yapmasa dahi 100 TL üzeri harcama sonrasında banka bünyesinde 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.
 • Harcama Sözleri kapsamında Vakıfbank Worldcard’a özel indirimlere sahip olabilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödediğinizde indirimler kazanabilirsiniz.
 • Vakıfbank Worldcard, ek kart çıkartma noktasında en kolay kredi kartlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Vakıfbank Express Card

Bir diğer Vakıfbank kredi kartı ürünü Vakıfbank Express Card olmaktadır. World Card’a göre daha az kullanıcısı bulunan Express Card ne yazık ki İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz kredi kartlarından değildir. Bu kartın başvuruları sadece Vakıfbank şubelerinden alınmaktadır. İşte Vakıfbank Express Card avantajları…

 • Yıllık kart aidatı bulunmamaktadır.
 • 5000 TL’ye kadar nakit avans çekme fırsatı sunulmaktadır.
 • Çekilen avans için ödenecek yıllık faiz tutarı %1.49 olarak belirlenmiştir.
 • Acil ihtiyaç durumlarında aldığınız nakit avanslar için 4 aydan 12 aya kadar vadelendirme imkanı bulunmaktadır.
 • Avantajlardan sadece 1 kere yararlanma hakkı vardır. 2. Kez yararlanılmamaktadır.

Vakıfbank Sanal Kart

Daha çok İnternet alışverişleri için tercih edilen Vakıfbank’ın ürünü Sanal Kart güvenli İnternet alışverişi için gerekli olan kartlardan biridir. Sanal kart olması sebebiyle bir kez kullanım hakkı vardır. Banka kartı gibi kullanılabilen sanal kart, sizin belirlediğiniz bakiyeyle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Dolandırıcıların kurbanı olmayan ve ağına takılmayan bu sanal kart sayesinde İnternet’te tüm işlemlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

 • Yıllık ücreti bulunmamaktadır.
 • Dolandırılma riski 0’dır. Bilgileriniz çalınsa dahi her kullanımda değiştiği için fark etmemektedir.

Vakıfbank Taraftar Kartları

Vakıfbank’ın en çok talep toplayan kredi kartlarından birisi de taraftarlar kartlarıdır. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor ve Gaziantepspor anlaşmalı olan Vakıfbank taraftar kartları ile yapılan her alışverişte hem siz kazanırsınız hem de takımınız. Özel sürprizlerin yer aldığı Vakıfbank taraftar kartları ile muhteşem avantajlar ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Tarım Kart

Vakıfbank tarafından çiftçilere özel olarak üretilmiş olan tarım kart ile, tarımsal faaliyetler anında tüm ihtiyaç duyulan alışverişlerinizi karşılayabilirsiniz. Tarım üyesi olan tüm işyerlerinden yapılan alışverişlerde sunulan pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Yine nakit ihtiyaçlarınız için nakit çekim limitini aşmadan nakit kredi kullanma şansınız bulunmaktadır.

Vakıfbank Business Card

Vakıfbank kredi kartlarından bir diğeri Vakıfbank Business Card oluyor. Şirket sahipleri için özel olarak üretilen bu kredi kartı işletmelere özel birçok olanak tanımaktadır.

 • Konaklama, Temsil, Seyahat Harcamaları İçin Nakit Yükünü Ortadan Kaldırır
 • Geniş üye işyeri seçenekleriyle taksitli alışveriş imkanı bulunmaktadır.
 • İş harcamaları için indirim ve taksit imkanı bulunmaktadır.

Vakıfbank Like Kart

Reklamlarda sık sık görünen Vakıfbank Like Kart öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına yanıt verecek olan Vakıfbank Like kart World fırsatlarının tamamını bünyesinde barındırmakta olup bunun yanı sıra sinema bileti gibi birçok alışverişte indirim ve bonus toplama imkanı tanımaktadır. Like Card ürünü için eğer ekstrenizi mail yoluyla almayı tercih ederseniz aylık kart aidatı ödemezsiniz.

 • Öğrenciler için özel olarak üretilen bu kartla tüm genç harcamalarında indirim ve bonus kazanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemezsiniz. (E-Ekstre talebinde bulunulduğunda)
 • World avantajlarından faydalanabilirsiniz.