Show TV’ de her pazartesi günü ekranlara gelen reyting rekortmeni dizi Çukur’da dün akşam duygusal bir veda yaşandı. Öner Erkan’ın hayat verdiği Selim Koçovalı karakteri dün son kez ekranlarda yer aldı.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Başrollerini, Perihan Savaş, Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Çukur dizisi, dün ki 106. bölümüyle yine seyirciyi ekrana kilitledi. Dramatik sahneler yaşandı.

Yamaç’ ın Kollarında Öldü

Cumali Koçovalı’nın Cengiz Erdenet’in oğlu olan Arık Böke’yi öldürmesinin ardından Çağatay Erdenet’te kardeşinin intikamını almak için,  Selim Koçovalı’yı tuzağa düşürdü ve iki yerinden bıçakladıktan sonra, Çukurun tapularını verdi.  Daha sonra serbest kalan Selim Koçovalı zor da olsa, mahalleye kadar yürümeyi başardı ve tapuları verdi. Daha sonra kardeşi Yamaç’ın kolların da can verdi.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Selim’in ölümünün ardından babasının intikamını almaya yemin eden, Akın Koçovalı Cengiz Erdenet’in evine mermi kovanı yağdırdı ve her şeyi yerle bir etti. İntikam yemini eden Yamaç Koçovalı da, Erdenet’in fabrikalarını bir bir havaya uçurarak gerekli mesajı verdi.

Diziye kaç sezon emek veren Öner Erkan için de, çukurun resmi Instagram hesabından ” Elveda Selim Koçovalı, teşekkürler Öner Erkan” diye paylaşım yapıldı. Dizi del  Öner Erkan ile abi kardeşi oynayan Aras Bulut İynemli’ de kişisel hesabından bir gönderi yayınlayarak Öner Erkan’a güzel sözlerle veda etti.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Öner Erkan Kimdir

Öner Erkan 1980 senesi, ocak ayında doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Dokuz Eylül Üniversitesin de tiyatro ve sinema eğitimi almıştır ve bunu yüksek lisansla taçlandırmıştır. İlk kez 2002 senesin de yayınlanan Kuzenlerim isimli diziyle ekranlar da yer almaya başlayan Öner Erkan devamın da pek çok projede oynamıştır. Özellikle, Yalan Dünya, Avrupa Yakası isimli dizilerle de popülerliği artmıştır. Son olarak Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde ekranlara gelmiştir.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Çukur da gelecek bölüm de neler yaşanacak merak ediliyor. İntikam yemini neler getirecek Koçovalı ve Erdenet’ler arasında neler yaşanacak bilinmiyor. Çukur dizisi her pazartesi saat 20.00 de Show TV de ekranlara geliyor.