Ilk bölümü ile seyirciyi adeta ekranlara kilitleyen çukur dizisinin son bölümü oldukça buruk geçti. Çukur dizisinin pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Öner Erkan tarafından canlandırılan Selim Koçovalı karakteri diziye veda etti. Çukur dizisinin son bölümünün final sahnesi seyircileri derinden üzdü.

Çukur Selim öldü mü? Öner Erkan Çukur'dan ayrıldı mı? Selim Koçavalı öldü  mü? - Haberler

 

Yamaç Koçovalı Selim’in intikamını almak için Cengiz Erdem için fabrikalarını havaya uçurdu ve gözdağı vermeyi başardı. Başrollerinde Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Aras Bulut İynemli’nin bulunduğu dizide Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Necip Memili, Damla Sönmez gibi önemli isimler de bulunuyor.

 

Gündem Oldu

Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara gelen çukur dizisinin Selim koçovalı sahnesi seyircileri derinden üzdü. Yaşanan bu ölüm sahnesi şimdiden sosyal medya üzerinden ne konuşulmaya başlandı.

Çukur'da duygusal veda! Selim Koçovalı karakterini canlandıran Öner Erkan  diziden ayrıldı - HaberMotto

 

Cumali’nin kardeşi Arık Böke’yi öldürülmesi sonrasında Çağatay Erdenet intikamını almıştı. Bu nedenle Selim Koçovalı’yı tuzağa düşürerek iki yerinden bıçakladı. Sonrasında ise mahallenin tapularını da verdi. Selim Koçovalı ise elinde mahallenin tapuları ile yürümeyi başardı. Ağır yaralanmış ve oldukça kan kaybetmiş olan Selim Koçovalı kardeşi Yamaç’ı gördü ve onun kolları arasında can verdi.

Çukur’da Planlar Bitmiyor

Bu sırada Akın babasının ölümü sonrasında Erdenetlerin yalısına saldırdı ve yalıya adeta kurşun yağdırdı. Yamaç Koçovalı intikam yemini nedeniyle ailenin başına geçerek planlar yapmaya başladı. Erdenetlere ait olan fabrikaları tam olarak Cengiz’in gözünün önünde havayı uçurmayı başaran Yamaç tekrar herkese çukur’un ne kadar güçlü olduğunu göstermiş oldu.

 

Çukur dizisinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre Öner Erkan gerçekten diziye veda etti. Açıklamada tam anlamıyla bir yiğit olduğunun altı çizilen Selim Koçovalı’ya hem teşekkür hem de hoşçakal mesajı verildi.

 

Dizinin başrol oyuncularından birisi olan Aras Bulut İynemli ise sosyal medya hesabı üzerinden Öner Erkan ile çekilmiş pozlarını paylaşarak kendisine hayran olduğunu ve çok sevdiğini belirten bir mesaj yayınladı. Selim Koçovalı’nın ölümü üzerine sosyal medya üzerinden birçok yorum yapıldı. Oldukça üzgün olan seyirciler yeni bölümü ve bundan sonraki yaşanacakları merakla bekliyor.