Ünlülerin özel hayatı yaşanana gelişmeler her geçen gün hayranlarını da şaşırtıyor. Bundan kısa bir süre önce aşk hayatı ile gündeme olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliği çok uzun sürmedi.

Kısa süre önce ayrılan ünlü çiftleri hayatlarına kaldığı yerden devam etmeye başlasa da Cem Yılmaz’a bu ayrılığın iyi gelmediği gazetecilere verdiği ilginç açıklamalar ile açık bir şekilde belli oluyor.

Kısa bir süre önce   diş hekiminden çıkarken görüntülenen komedyen cem Yılmaz gazetecilere ilginç sözleri ile gündeme oturdu.

Nişantaşı’nda Özel Bir Sağlık Kliniğindeydi

Bir süredir asabi ve gergin tavırları ile gündeme bomba gibi düşen Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda sağlık kliniğinden çıkarken basın mensuplarına yakalandı.

Akşamüzeri geldiği sağlık merkezinde bir saat kalan dem yılmaz sağlık merkezini yakınında bulunan eczaneden ilaç alırken görüntülenen Cem yılmaz basın mensuplarının geçmiş olsun neyiniz var demelerine:

‘’Ben gayet iyiyim geçmiş olacak bir şey yok, diş hekiminden çıktım, diş çektirdim diyerek konuşmalarına şu şekilde devam etti, evet sadece çocuk aldırdım.’’  şeklinde ilginç atıflarda bulunarak gazetecileri hayretlere düşürdü.

 Ünlü Çift Dönemin En Çok Konuşulan Çiftiydi

Magazin dünyasında aşkları ile gündemden düşmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliği dönemin en çok konuşulan çiftlerinden birisi oldu.  Ancak geçtiğimiz günlerde inişli çıkışlı dönemden geçen ünlü iki isim, birlikteliklerin bitirme kararı aldı.

Sürpriz ve üzücü ayrılığın ardından çok zaman geçmeden cem Yılmaz Saadet Özsırkıntı ile flört ettiğini öne sürdü  Kendisinde 17 yaş küçük olan ünlü isin Saadet Özsırkıntı sosyal medya hesabından açıklama yaparak birlikteliklerin doğru olduğunu söyleyerek; kendisine daha önce iş için gitmiştir.

Kulisine uğradım ama Her selam verdiklerim aşka çevirmesin diyerek bunu yalanladı.  Benim ağzımdan çıkmış gibi yalan yanlış bilgiler ile benim üzerimden gündem yaratılmazsın şeklinde açıklamalar yaparak hayranlarına seslendi.

Oyuncu Seranay Sarıkaya ise ünü komedyen Cem Yılmaz ile ilişkisini  bitirdikten sonra kendisini doğaya attı. Hem kariyerindeki hem de özel hayatındaki boşluğu doğada sakin ve sesiz vakit geçirerek doldurmaya çalışıyor.