Pop Star Alaturka programı ile tanıdığımız sert tavırlarıyla bilinen Armağan Çağlayan daha çok sosyal medya da tanınan insanları konuk alarak sorular sorduğu Youtube kanalında bu hafta söylediği ilginç şarkılarla özellikle twitter kullanıcıları tarafından tanınan Çatlak Şanzel isimli şarkıcıyı ağırladı. Şanzel den ilginç itiraflar geldi, sosyal medya karıştı!

Vefat Eden Babaannesinin Doktorunu Öldürmüş

Babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru nasıl öldürdüğünü Armağan Çağlayan’ ın Youtube kanalında anlattı “Babaannem yanlış ameliyatta vefat etti. Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. Bende 17 yaşındaydım. Yüzde yüz doktor hatasından öldüğünü öğrendik. 36 sene hapis cezası aldım 24 yıla indi. O zamanda eski yasa vardı ve 3’te 1’i yatılıyordu. 7 sene 2 ay 10 yattım.”

“Öldürmek Bende Alışkanlık Oldu”

Armağan Çağlayan’ ın gülerek dinlediği Şanzel, sözlerine soğuk kanlılık ile devam ederek “Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim” dedi. Video Youtube de yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medya da konuşulmaya başlandı ve tepkiler çığ gibi büyüdü, öyle ki olay #Çatlaksanzel hastagi ile Twitter’de gündeme ikinci sıradan girdi. Olaya Twitter Kullanıcılar tarafından yoğun bir tepki gösterildi.