Yeni yayınlanacak dizisinin set öncesi bodrumda tatil yaparken görüntülendi. Yeni dizisi Barbaros’ da Oruç Reis rolünü canlandıracak Ulusoy, sevilisi Duygu Sarışın ile suda kafa dinledi. Çağatay’ın objektiflere yansıyan görüntüsü ise olay oldu.

Karantina günlerinde Çağatay Ulusoy ile sevgilisi Duygu Sarışın arasında ayrılık haberleri çıkmıştı. Karantinanın bitmesiyle genç çift Bodrum’ da teknelerinde tatil yaparken görüntülendi.

Amatör denizci belgesi alan Çağatay Ulusoy, yelkenli bir tekne aldı ve sevgilisi ile Bodrum’da aşk tazeledi. Sabah erken saatlerde uyanarak halen uyuyan sevgilisini kaldırarak bota bindiren Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın balık tutmak için denize açıldı. Çağatay Ulusoy bota bindikten sonra dümeni Duygu Sarışın’a bıraktı. Duygu Sarışın’ın botu dengesiz ve agresif sürmesiyle balıklar kaçtı ve denizcilik belgesi olan Ulusoy’ dan uyarı aldı. Çift balık tutamayınca beraber restorana giderek yemek yedi. Çağatay Ulusoy “Beni bu halde kimse tanıyamaz” dedi. Ünlü oyuncunun dizisi önümüzdeki günlerde çekimi bittikten sonra TRT1 ekranlarında bizlerle buluşacak. Ulusoy’un yeni imajından sonra yeni dizisi ve karakteri hayranları tarafından daha çok merak edilmeye başlandı.