Kredi Nasıl Alınır?
Burgan Bank’ta dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak çok kolay. İhtiyaç kredisi hesaplama aracımız ile dilediğiniz tutar ve vade için simülasyon yapabilirsiniz. Birkaç dakikada kolayca başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde sizi adresinizde ziyaret edecek, belgeleriniz için imzanızı alacağız. Ardından tek yapmanız gereken internet bankacılığı üzerinden masrafsız kredinizi hesabınıza aktararak güzel günlerde kullanmak.

Örnek Hesaplama:

30.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi – 24 Ay vade ile çekileceği zaman

Taksit Tutarınız: 1.759,99
Aylık Faiz Oranı: % 2,45
Tahsis Ücreti 0

Kredi İçin Gerekli Evraklar
Burgan Bank’tan Dijital Kredi başvurusu için tek ihtiyacınız olan belge kimliğinizdir. Teminat, kefil ve gelir belgeleriniz olmadan başvurunuzu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Burgan Bank Dijital Kredinin Avantajları
Burgan Bank’ta kişiye özel ihtiyaç kredisi faizlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi tahsis ücreti veya farklı bir isim altında hiç bir masraf ödemezsiniz. Bu avantajlara ek olarak zorunlu sigortasız kredi seçeneğini de bankamızda bulabilirsiniz. Sizin için en uygun kredi hakkında bilgi sahibi olmak için araştırmalarınızı yaparken kredi kampanyaları ve fırsatlarını inceleyebilir, kredi hesaplama araçlarından faydalanabilirsiniz. Size en uygun ihtiyaç kredisi konusunda incelemelerinizi yaparken kredi faiz oranları, taksit tutarı, sigorta maliyeti, kredi tahsis ücreti gibi kalemler altında alınan masrafları göz önünde bulundurmanızı öneririz.

İhtiyaç Kredisi Kime Verilir?
Tüketici kredisi veya diğer adı ile ihtiyaç kredisi her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamaları için başvurusu banka tarafından onaylanan tüm bireysel müşterilere verilebilir. Burgan Bank’tan 40.000 TL’ye kadar dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, anında sonucu görebilir, ister Burgan Bank müşterisi olun, ister olmayın şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.