Borç transferi ile dağınık borçların tek bir çatı altında toplanması sağlanmaktadır. Borcunu ödeyemeyen ve başka bankadaki borçlarını borç kapatma kredisi ile kapatmak isteyenlere kredi veren bankalar Akbank, Vakıfbank, Odeabank, Finansbank, Denizbank Şekerbank, gibi bankalar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Farklı bankalarda birden fazla borcu olan ve borçları dağınık olan ve bu nedenle takibinde sorun yaşayanlar bu ödeme kolaylıklarından yararlanmak için borç kapatma kredisi veren bankalara başvuruda bulunarak bu imkanlardan faydalanabilirler.

QNB Finansbank

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarını 48 ay vadeli aylık %1,17’den başlayan faiz oranlarıyla tek çatı altında toplamak için borç transferi kredisi vermektedir. Borç transfer kredisi başvuru için gerekli belgeler ile Finansbankasına başvurarak dağınık borçlarınızı QNB Finansbankası çatısı altında toplayabilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank 3 ay vade 48 ay vadeli borç kapatma kredisinde % 1,47 faiz oranları ile borç kapatma kredisi vermektedir. İhtiyaç kredisi, taşı kredisi ve kredi kartı borçlarını Şekerbanktan alacağınız borç kapatma kredisi ile kapatabilir sadece Şekerbankasında borçlanarak ödeme kolaylıklarında yararlanabilirsiniz. Şekerbank borç transferi kredisi 2018 ödeme tablosu ve faiz oranları incelemek için tıklayınız.

Vakıfbank; 18 aya varan vadelerde en fazla 20 bin lira limitli sadece kredi kartı borcu kapatma kredisi veren Vakıfbank’a başvuru için en yakın Vakıfbanktan borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Odeabank; % 1,55 faiz oranları ve 36 aya varan vadelerde sunuluna Odeabank borç kapatma kredisi ile tüm borçlarını tek çatıda toplayabilirsiniz. Bunun için en yakın Odeabank şubelerine giderek borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

TEB Borç Kapatma Kredisi

TEB ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece %1,99 faiz oranları ile borçlarını transfer etmek isteyenlere borç kapatma kredisi veren bir diğer bankadır. TEB borç kapatma kredisi için en yakın TEB şubelerine istenilen belgeler ile başvuruda bulunarak borçlarınızı tek bir yerden, kolayca yönetme ve hem de taksit seçenekleri ile borçlarınızı rahatça ödeme imkanı yakalayabilirsiniz.

Akbank

Akbank taksitli borç transferi uygulamasından yararlanmak isteyenlere, başka bankalarda biriken kredi kartı borçlarını Axess kartına aktarmaları sağlanarak taksitli olarak geri ödeme imkanı sunulmaktadır. Biriken kredi kartı borçları Axess e aktaranlara 12 ay vadelerde aylık 2,02 faiz oranı uygulayarak geri ödeme imkanı sunuluyor.

Denizbank

Denizbank’tan da, 48 ay vadeli, kefilsiz ve avantajlı faiz oranları ile borç kapatma kredisi için Denizbank şubelerine bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi ve son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi ile yapılacak başvurular ile borç kapatma kredisi imkanı sunulmaktadır.

Burganbank

Burgan bankasından borç transfer ihtiyaç kredisi alarak borçlarınızın ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz. Dağınık borcu olan ve bu borçların ödemelerini takip etmekte zorlananlar Burganbankasından borç kapatma kredisi alarak tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek imkanına sahip olabilir. Burgan bank yapılandırma kredisi ile tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen müşterilere özel 48 ay vadeye kadar %1,55’den başlayan faiz oranları ile borç kapatma kredisi veren banka şubelerinden yapılacak başvurular ile 2018 de borç takibi yapmak zorunda kalmadan borçlarını ödeyebilirsiniz.

Halkbank

2018 yılında da Halkbankasından konut ve ihtiyaç kredilerinin masrafsız transfer işlemleri yapılmaktadır. Başka bankalarda bulunan konut ve ihtiyaç kredilerini (konut kredisinde 100 bin lira 180 ay vadeli aylık % 1,09 faiz oranları ile, ihtiyaç kredisinde ise % 1,20 faiz oranları ve 48 ay vadeli 10 bin lira limitli krediler ile) transfer etme imkanı sunan Halkbankası Dost kredi detayları için tıklayınız.

Bu destekler haricinde esnaf ve sanatkarlarımıza özel olarak verilen Esnaf Kredisi imkanlarına başvurabilirsiniz.