Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük gelişmeler yaşanıyor. Son zamanlardan dizinin senaryosu ile ilgili seyircilerden çok büyük şikâyetler alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi senaryosunda bir takım değişiklikler yapma yoluna gitti.

Perşembe akşamlarının reyting sıralamasında çok iyi bir yere sahip olan bu dizi dengeleri değiştirecek bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Dizi senaryosunda yapılan değişiklik ile birlikte seyirciden çok olumlu yorumlar alınmaya başlandı. Yapılan kötü yorumların hepsi geride kaldı.

Bir Zamanlar Çukurova’da denklemi değiştirecek yeni oyuncu ortaya çıktı!

Yakın zamanda Hünkâr Yaman isimli karakteri diziden çıkması ile birlikte seyirciden çok olumsuz yorumlar alınmaya başlandı. Dizinin bütün dengesinin bozulduğunu düşünen seyirciler yeni senaryoya adapte olduktan sonra yorumlar olumlu bir şekilde yapılmaya başlandı.

Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Züleyha karakteri yeni bir Hünkâr olarak ipleri eline aldı ve dizinin gidişatını tamamen değiştirdi. Dizide daha büyük değişiklikler yapılıp yapılmayacağı merak konusu. İzleyiciler heyecan ile gelecek bölümü bekliyor.

Yeni Oyuncu Diziye Gelen Olumsuz Yorumların Önüne Geçti!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Hünkâr Yaman isimli karakteri diziden çıkması ile birlikte sallantılı girmiş oldu. Fakat kısa sürede bu olumsuzluklar giderilerek Züleyha karakteri ön plana çıkarılmaya başlandı. Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek çok başarılı bir performans sergileyerek herkesin beğenisini kazandı. Son zamanlarda ortaya atılan iddialar Uğur Güneş’in diziden ayrılmak istediği yönünde oluyor.

Bir Zamanlar Çukurova'da denklemi değiştirecek yeni oyuncu ortaya çıktı! 8

Bir de dizide sürekli olarak Yılmaz karakteri ile Züleyha karakteri arasında yaşanan gerginlikler sevgilin olumsuz yorumlarına sebep oluyor. Hande Soral isimli başarılı ve güzel oyuncu diziye dâhil olarak senaryoyu çok farklı bir yere taşıyor. Bir alışveriş merkezinde görülen Hande Soral gelecek hafta diziye dâhil olacağını söyledi. Hande Soral’ın diziye dâhil olacağı karakter Yılmaz’ın eski bir arkadaşı olacak. Adana’ya gitmeye hazırlanan Hande Soral bu dizi için çok heyecanlı olduğunu da söyledi.