Bir Başkadır dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Sosyal medya platformunda oldukça beğeni ve yorum aldı. Güzel yorumların yanında eleştirilere de maruz kaldı. Usta oyuncu kadrosu ile iyi işler çıkardı. Sanat camiasından çok fazla beğeni topladı.

8 bölümlük dizi oldukça beğeni alırken bir yönden de eleştiri yağmuruna tutuldu. Farkı yaşamları alarak toplumsal konular işlenmeye çalışılan Bir Başkadır dizisi kadrosu ile de ilgileri üzerinde toplamayı başardı.

Bir Başkadır Konusu Ne? Netflix Bir Başkadır Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu... - Haberler Ankara

Özellikle oyuncu Öykü Karayel’in uzun aradan sonra sergilediği performans çok konuşuldu. Herkesten takdirler alan ünlü oyuncu Öykü Karayel Meryem olarak karşımıza çıkıyor. Meryem’i oynamadı adeta yaşadı diyebiliriz.

Herkesin İlgi Odağı Olmayı Başardı!

Kısa süre popüler olan dizi Netflix’in sevilen dizileri arasında yerini aldı. Sosyal medya platformuna bomba gibi düştü ve gündemde kalmayı başardı. Kaliteli kadrosu ile kaliteli bir yapım ortaya çıkardı.

Farklı sosyal yaşamların ele alınması  ve farklı kişilerin tesadüfen bir araya gelmesini konu alan çok farklı bir yapımdır. Birbirinden farklı bir grup insan ve hayatlarından kesitleri ele alıyor.

2020 Bir Başkadır canlı izle, Bir başkadır nerede çekildi? Bir başkadır  oyuncular

İstanbul’da geçen dizide İstanbul’a ayak uydurmaya çalışan veya uyduramayan kişilerin hayatlarını anlatıyor. Çok çeşit insanı yansıtan dizi oldukça ilginç olaylara sahne oluyor.

Bir Başkadır Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılmaktadır?

İstanbul yaşamını anlatan dizinin çekimleri de İstanbul’da yapılmaktadır. Asya Yakasında yer alan  Tokatköy’de Meryem ve ailesinin yaşadığı köy ele alınmıştır. Avrupa Yakasında yer alan Şişli İlçesinde bulunan gökdelenin içinde ise Sinan’ın yaşadığı ev bulunuyor. Kısacası İstanbul’un farklı kesimlerinden farklı yerler seçildi.

Bir Başkadır dizisi nerede çekildi? | Diziwiki Vikipedia

Mekânları ile de gerçekten farklılık yaradan Bir Başkadır dizisi alışılmışın dışında bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Birçok ünlü ve profesyonel oyuncuların yer aldığı Bir Başkadır dizisi ilgileri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Her bölümünde olay olan tartışmalara neden oluyor. Sosyal medya platformunda çok konuşulanlar arasında yerini alıyor. Yetenekli oyuncular ile ilginç konulara değiniyor ve farklı olay örgüsü ile izleyiciyi kendine çekmeyi başarıyor. İzleyici kitlesi her bölümünü merakla bekliyor.