Yeni dizilerden biri olan Bir Annenin Günahı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Son zamanlarda pek çok yeni dizi yayınlanmaya başladı. Bir de insanların kemik kitlesini oluşturduğu ve izlediği diziler mevcut.

bir annenin günahı

Bu sebeple yeni dizilerin yayınlanması ile birlikte reytinglerde sorun ortaya çıkabiliyor. İlk bölümünde istediği reytinge ulaşamayan Bir Annenin Günahı dizisi 2. bölümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölümünde reytinglerde istenilen düzeye ulaşılıp ulaşılmayacağı merak ediliyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi Erken Final mi Yapıyor?

Sosyal medyada konuşulan bir dizi olmasına rağmen reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Özellikle başarılı oyuncu kadrosu çok büyük bir başarı kaydederken senaryosu ile de ön plana çıkmayı başardı. Bir Annenin Günahı dizisi Limon Yapım imzalı bir dizidir. Yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman üstlendi.

Dizinin 2. Bölümü Yayınlanacak!

Bir Annenin Günahı dizisi 2. bölümü yayınlanmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Yeşim Aslan ve Özlem Atasoy paylaşıyor. Dizinin başarılı oyuncu kadrosunda Musa Uzunlar, Özge Özberk, Emre Kınay, Simay Barlas, Pamir Pekin ve Mert Yazıcıoğlu paylaşıyor.

Dizide çok başarılı isimler ve çok iyi bir senaryo olmasına rağmen reytinglerde ilk bölümde istenilen düzey elde edilemedi. Dizi sevenleri ikinci bölümünde hak ettiği başarıyı elde etmesini ve dizinin yayından kaldırılmamasını bekliyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi Erken Final mi Yapıyor?

Uyarlama bir dizi olan Bir Annenin Günahı dizisi çok iyi bir senaryoya sahip. Filipin’den uyarlama bir dizi olan Bir Annenin Günahı dizisi senaryoyu orijinal versiyonuna yakın olarak yazdı.

Bir Annenin Günahı Dizisi Final Yapmaya Mı Hazırlanıyor?

Bir Annenin Günahı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Henüz ilk bölümü yayınlanan dizi bir takım kişi tarafından beğeni toplamayı başarırken reytinglerde istenilen düzeye ulaşamadı. Fakat dizinin ilk reytinginin düşük olması hemen diziyi finale sürüklemeye yetecek bir şey değildir.

bir annenin günahı

Bu sebeple final yapması ile ilgili söylentiler yanıltıcı söylentilerdir. İlk 5 bölümü yayınlanıp yine de reytinglerde başarı elde edilmezse o zaman final söylentilerini doğrulamak mümkün olur. Son zamanlarda izleyicilerinin kemik kitlesinin bulunmasından dolayı yeni dizilerin izlenmesi biraz güç oluyor. İlerleyen zamanlardaki reytinglere bakılarak bir yorum yapmak mümkün olur.