Son zamanlarda ünlü isimler tarafından sosyal medya daha fazla kullanılmaya ve paylaşım yapılmaya başlandı. Bu isimler arasında bulunan Bergüzar Korel de sosyal medya hesabını etkin kullanmakta ve takipçilerinin birçok sosyal sorumluluk projesine katılmalarını sağlamakta. Özellikle hamileliği ile birlikte ekranlara da kısa bir süreliğine ara veren güzel oyuncu kendini iyiliğe adamış durumda.

Bergüzar Korel, o elbiseyi bağışladığını açıkladı!

Son olarak Vatanım Sensin dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Bergüzar Korel hamileliği sebebiyle bir süre projelere ara vermişti. Hamileliğin ilk aylarında kızlar ve oğlanlar isimli bir tiyatro oyununda yer alan güzel oyuncu sonrasında doktorunun isteği üzerine tiyatroya da ara vermek zorunda kaldı.

Tüm Gününü Evde Geçiriyor

Halit Ergenç ile evliliğinden Ali isimli bir oğlu olan güzel oyuncunun 2. Oğlu Han ise 2020 yılının Mart ayında dünyaya geldi ve pandemi dönemi sebebiyle de tüm zamanını evde oğulları ile ilgilenerek geçiriyor. Eşi Halit Ergenç ise Babil dizisinde başrol oyuncusu iken dizi kısa bir süre önce final yapınca ekranlara veda etmek durumunda kaldı.

Bergüzar Korel son zamanlarda dizi projeleri ile seyircilerin karşısına çıkmasa da sosyal medya hesabını bol bol paylaşım yaparak etkin bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Ev halini ve evdeki eğlenceli anlarını paylaşmaya devam eden güzel oyuncu yeni doğan oğulları ve Ali’yi sosyal Medya paylaşımlarında göstermiyor.

Bergüzar Korel, o elbiseyi bağışladığını açıkladı! 1

Hamileyken Giymişti Şimdi Bağışlıyor

Bergüzar Korel genellikle sosyal medya hesabını sosyal sorumluluk projeleri ve SMA hastası çocuklar için kullanıyor. Son olarak yaptığı paylaşımı ise 2019 yılını 2020’ye bağlayan yılbaşı gecesinde O Ses Türkiye yılbaşı programının da giydiği elbisesini bağışladığını açıklayarak yaptı. O dönemler hamile olan Bergüzar Korel o güzel kıyafetini iyilik elçileri sayfası için bağışladı.

SMA hastaları için paylaştığı elbisesine iyilik elçileri SMS sayfası üzerinden takipçilerinin alabileceğini duyuran güzel oyuncu kıyafetini paylaşarak güzel bir mesajla da alabileceklerini duyurdu. Evde pijamalı bir şekilde gezdiğini belirten oyuncu o güzel elbisesini SMA’lı çocuklar için başladığını açıkladı ve sayfada yer alan ürünlerden alarak bağışta bulunabileceklerini belirtti.