TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Benim Adım Melek dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Bu ayrılık seyircileri çok üzdü ve keşke ayrılık yaşanmasaydı dedirtti. Benim Adım Melek dizisinin kemik kadrosunda oluşan ayrılık hiç beklenmedik bir anda gerçekleşti. Gaziantep’te çekilen ve çekimlere devam eden Benim Adım Melek dizisi son zamanlarda çok başarılı reytingler ile karşılanıyor. Başrol oyuncularını Kutsi ve Nehir Erdoğan paylaşıyor. İlk sezon senaryo ve karakterler tam oturmadığı için hakkettiği başarıyı elde edemedi. Fakat ikinci sezonunda senaryoda yapılan değişiklik ile daha büyük bir başarı elde etmeyi başardı.

Benim Adım Melek dizisinde ‘keşke olmasaydı’ dedirten ayrılık kararı!

Cem Akyoldaş Diziden Ayrılıyor!

Dizinin kemik kadrosu içerisinde yer alan isimlerden biri olan Cem Akyoldaş’ın diziden ayrılması kimsenin beklemediği bir durum olduğu için  son derece üzücü karşılanan bir haber oldu. Gaziantep’te çekimleri başlayan dizide senaryo değişikliği yapılması yoluna gidildi ve bu değişimi çok olumlu sonuçlar ile karşımıza çıktı.

Benim Adım Melek dizisinde 'keşke olmasaydı' dedirten ayrılık kararı! 1

Başarılı yönetmen Cem Akyoldaş 1969 yılında Muş’ta dünyaya geldi. Dizinin başarılı yönetmeni bütün ekip ile büyük bir uyum içerisinde çalışırken diziden ayrılma kararı aldı. Dizide sadece oyuncuların değil Gaziantep’in her bölgesinin de insanlara yansıtılmasında büyük rol oynadı. Veda etmesi üzerine dizi senaryosunda ve yönetiminde değişiklikler olup olmayacağı merak ediliyor. Başarılı yönetmen Cem Akyoldaş ‘ın diziye veda etmesi haberi hem izleyicileri hem de dizi ekibini çok üzdü.

Yönetmen Cem Akyoldaş’ın Diziden Ayrılması Herkesi Çok Şaşırttı

Benim Adım Melek dizisinde 2 sezondur yönetmenlik yapan başarılı yönetmen Cem Akyoldaş’ın diziden ayrılması hem izleyicileri hem de dizi ekibini şaşırtan ve üzen durumlardan biri oldu. Bu kararı üzerine ekip arkadaşları da sosyal medyadan üzüntülerini dile getirdi. Başarılı yönetmen Cem Akyoldaş diziden ayrıldıktan sonra yönetimde ve dizinin çekim kalitesinde ne gibi değişikliklerin yapılacağı merak ediliyor.

Benim Adım Melek dizisinde 'keşke olmasaydı' dedirten ayrılık kararı! 2

Çekimler esnasında sadece oyunculara odaklanmayarak Gaziantep’i de göstermeyi ihmal etmemesi seyircilerin daha çok beğenmesini sağlamıştı. Şimdi ise bu şekilde çekimlerin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Başarılı yönetmen Cem Akyoldaş’ın diziden ayrılması ile birlikte Benin Adım Melek dizisinde yeni bir dönem başlıyor.