$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Bedava HGS veren bankalar 2016

  • 18.06.2016
Bedava HGS veren bankalar 2016

Günümüzde bir çok sürücü HGS kullanmak zorunda kalıyor. Sadece şehir dışı yollarda değil aynı zamanda şehir içi yollarda da geçerli olan HGS’ler herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Uzun zamandır bir çok kişinin genel anlamda tercih ettiği HGS’ler herkesin de trafikte rahat bir geçiş yapmasını sağlıyor. Genel manada trafikten çok daha kolay geçebilmek için birbirinden farklı girişimlerin yapılmasını sağlayan HGS, en çok adımın da genel anlamda atılmasını sağlıyor.

 

HGS’ler bir çok sürücü tarafından tercih edildiği için zaman zaman bankalar tarafından da ücretli verilebiliyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak sürücüler, HGS için ücretsiz bankaları tercih edebiliyor. HGS için genel olarak ücretsiz bankalar rahat bir şekilde tercih edilebiliyor.

 

HGS’Yİ ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE ALABİLECEĞİMİZ BANKALAR HANGİSİ?

 

Geçiş için HGS‘ye ihtiyacınız var ise bir çok banka bu imkanı size ücretsiz olarak sağlıyor. Bir çok banka HGS için araç sürücülerinden ücret talep ederken, bir çok banka da konu ile ilgili olarak bir ücret talep etmiyor. Özel bankalardan çok rahat bir şekilde HGS’yi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Garanti Bankası ve İş Bankası’nın ücretsiz verdiği HGS’ler için şubeye gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Şubede müşteri temsilcisine yapacağınız başvuru ile birlikte, çok kısa sürede HGS alabilir ve içine para yüklettikten sonra aracınızın camına asabilirsiniz. Bu sayede hızlı geçiş sisteminden çok rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.