$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Başvuran Herkese 30 Bin TL Nakit Desteği

  • 27.08.2020
Başvuran Herkese 30 Bin TL Nakit Desteği

Pandemi sürecinde hükümetin adımlarıyla devlet bankaları düşük faizli bir çok paket açıklamıştı. Bu destekleri bir yenisi daha eklendi, kamu bankalarından olan Vakıfbank, Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketleri kapsamında başvuran vatandaşlara 30 bin TL’ye varan nakit destek ödemesi yapacağını duyurdu.


Vakıfbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketleri kapsamında verilen desteğe ilişkin açıklama yapan Vakıfbank, ifadesinde, “Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız” açıklamasını kaydetti.

Ekonomik açıdan zorlanan ve ihtiyaçlarını karşılamayan vatandaşlar için yeni destek kredi paketi geldi. Vakıfbank, resmen duyurdu. Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi adı altında ihtiyacı olan ve başvuran vatandaşlara 30 bin TL’ye varan kredi verileceği ifade edildi.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Banka, yapmış olduğu açıklamasında anlaşılmalı olunan yerli üretim yapan mobilya, beyaz eşya, elektronik gibi çeşitli ürünleri alacak bireysel müşterilerin bu uygulamadan yararlanabileceği ifade edildi. Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir. Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz”

Kredi İçeriği

30 bin TL’ye varan kredi paketine ilişkin Vakıfbank, şu ifadeyi kaydetti:

  • 000-30.000 TL’ye kadar
  • Azami 60 ay vade
  • Aylık %0.89 faiz oranı

Faturalı Tüketici Kredisi

Bu kredi paketinden yararlanmak isteyenler için yapılan açıklamada, kredi anlaşması olmayan yerli üretim yapan firmalardan alınacak pencere sistemleri, ev boya-seramik kapı, ev teksitil, bisiklet gibi harcamalar için kullanılabiliyor.Vakıfbank, bu paketi için şu açıklmaayı kaydetti:


 

” Kredi anlaşması bulunmayan, yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.