Survıvor yarışması büyük bir beğeni ile izleniyor. İsimlerini survivor yarışması ile duyuran Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı dudak dudağa çıkan pozların arkasından gündemde bomba etkisi yarattı. Barış Murat Yağcı  ile dudak dudağa görüntüleri ifşa edilen Nisa Bölükbaşı bu görüntüler sebebi ile işinden kovuldu.

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı, işinden oldu

İfşa edilen görüntüler Nisa Bölükbaşı’nı ne yazık ki işinden etti. Survivor yarışmasında Cemal Cansevenle yakınlaşan ancak her defasında biz kardeşiz diyen Bölükbaşı bu görüntüleri sebebi ile tepkilere neden oldu.

Sevgili Değiliz Diyordu

Survivor yarışmasında tanıştıktan sonra sevgili olduğu Barış Murat Yağcı ile her defasında sevgili değiliz diyen Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme görüntüleri ortaya çıktı.

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı, işinden oldu

Barış Murat Yağcı ile geçtiğimiz haftalarda öpüşme görüntüleri ortaya çıkan Nisa Bölükbaşı’nın Exxen’de yer alacağı yeni Survivor proje kadrosundan çıkarıldığı bilgisi paylaşıldı. Yarışma sonrasında yan yana görüntülenen ikili biz sadece arkadaşız sevgili değiliz açıklaması yapmışlardı.

Aşk Dedikoduları ve Öpüşme Görüntüleri

Survivor 2020 yarışmasından elendikten sonra sürekli birlikte görüntülenen ve haklarında çıkan aşk dedikodularına biz sadece kardeşiz şeklinde yanıt veren Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın dudak dudağa çekilen görüntüleri ifşa edildi.

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı, işinden oldu

Ortaya çıkan bu görüntüleriyle gündeme gelen Nisa Bölükbaşı’nın bu sebeple işleri de kötüye gitmeye başladı. Ortaya atılan iddialara göre Nisa’nın yeni bir projeye katılacağı ancak bu görüntülerden sonra işinin iptal edildiği ifade ediliyor.

Exxen platformu üzerinde hazırlanacak olan sürpriz Survivor projesinde kadroya ismi dâhil edilen Nisa Bölükbaşı ani bir kararla kadro dışı bırakıldı. Konu ile ilgili henüz bir açıklama yapma ihtiyacı duymayan Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz gün kişisel Instagram hesabını iptal etti.

Bugün sabah saatlerinde ise resmi Instagram hesabı üzerinden bir video paylaşımında bulunan Nisa Bölükbaşı hesabımı çalmaya yöneldiler ben de bu yüzden kapatmak zorunda kaldım. Her şey kontrol altına alındı diyerek açıklama yaptı.

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı, işinden oldu

Dost Kazığı Yedik

Yakın arkadaşları tarafından en özel anlarının ifşa edildiğini belirten ikili maalesef dost kazığı yedik dediler. Geçtiğimiz hafta başında Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın dudak dudağa öpüşürken çekilen videosu sosyal medyada bomba etkisi yarattı.