$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Bankalara Borcu Birikenlere Şeker Bank 150 Bin TL Kredi Desteği

  • 27.08.2020
Bankalara Borcu Birikenlere Şeker Bank 150 Bin TL Kredi Desteği

Vatandaşlar çeşitli sebeplerden ötürü bankalardan kredi çekiyorlar, bazı vatandaşların farklı bankalardan küçük küçük çekmiş olduğu krediler birikerek aylık ödenmeyecek duruma gelebiliyor. Hal böyle olunca vatandaş tek bankadan uzun vadeli yüksek krediler çekerek tek bankaya borçlanmak istiyor ve taksitlerini ödeyebileceği şekilde vadelendirmek istiyor. Tam da bu vatandaşlara uygun bir kredi paketini Şeker Finans kullanıma sundu.


Bankalara Borçları Birikenler İçin Şeker Finans dan Can Simidi

Şeker Finans, yeni hazırladığı kredi kampanyası kapsamında borcu olanların sıkıntılarını gidermek adına kredi vereceğini açıkladı. Can Simidi Kredisi adı ile sunulan bu kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli olarak kredi çekmek mümkün olacak. Şeker Finans, hazırladığı kredi ile ilgili bir açıklamada bulundu. Açıklamada; “Bankalara borçlarınız arttı, ödemekte çok zorlanıyorsunuz ve yakın zamanda evinizi satma noktasına geleceksiniz! Derdinize çare mi arıyorsunuz? Gelin Şeker Finans’a, Can Simidi Kredisi ile tüm banka borçlarınızı kapatalım ve tek bir yerde toplayalım. Eviniz sizde kalsın, borçlarınızı düşünmeden, kendi evinizde oturun, geceleri kâbus görmeden rahat rahat uyuyun! Şeker Finans, Can Simidi Kredisi ile evinizi teminata alarak, tüm banka borçlarınızı kapatıyoruz. Hem taksitleriniz düşüyor, hem de evinizi satmaktan kurtuluyorsunuz” denildi.

Özellikleri Nedir?

Şeker Finans Can Simidi Kredisi, borcu olanları bu borçlarından kurtarmak amacıyla hazırlanmış bir kredi kampanyasıdır. Kampanyaya katılan tüketiciler en az 12 ay, en fazla 36 ay vadeli olarak kredi çekme şansına sahip olurlar.


 

Faiz oranı %3,40 olarak belirlenmiş olan Şeker Finans Can Simidi Kredisinden yararlanmak isteyen tüketiciler, 10 bin TL – 150 bin TL arasında kredi çekme şansına sahip olurlar. Kredi başvurusunda bulunan tüketicilerden 900 TL ekspertiz ücreti ve 180 TL taşınmaz rehin ücreti de talep edilmektedir. Bu ücretlerin alınmasının nedeni, kredinin konut teminatlı olarak verilmesidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.