Sosyal Medya aracılığı ile tanıştığı kız arkadaşıyla ayrılan adam, ayrılığın sebebi olarak gördüğü enişteyi ailesinin güzü önünde acımasızca kurşun yağdırarak katletti.

İnternet üzerinden tanıştığı kız arkadaşı ile ayrılan ve ilişkilerinin bitmesine sebep olarak gördüğü eski sevgilisinin eniştesinin yanına giderek yanında ailesinin olmasına aldırış etmeden “Küşat sen misin?” sorusuna “Evet” yanıtı alınca yanında getirdiği tabanca ile tüm şarjör bitene kadar Kürşat A. ya acımasızca kurşun yağdırmaya başladı talihsiz adam kurşunların vücuduna isabet etmesiyle olduğu yere yığıldı. Etraftakiler tarafından ambulans çağrılmasıyla hastaneye kaldırılan yaralı adam maalesef tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve vefat etti.

Sosyal Medya Aracılığı İle Tanıştılar

Alınan bilgilere göre katil Atilla Koç internet aracılığı ile tanıştığı eski sevgilisi Sevda K. ile  İstabul’da aynı evde yaşamaya başladı. Bir süre sonra ilişkileri yürümeyince Sevda K. sevgilisi Atilla Koç’ dan ayrılarak memleketi Osmaniye iline döndü. Barışmakta ısrarcı olan Atilla Koç eski sevgilisini sürekli telefondan aramaya devam etti, artık konuşmak istemeyen Sevda K. telefonu eniştesi Kürşat A’ya verdi. Halen ikna olmayan Atilla Koç araba kiralayarak Osmaniye iline Sevda K ile konuşmak için geldi eski sevgilisi kendisi ile görüşmeyince bir şekilde Kürşat A’nın ev adresini buldu ve beklemeye başladı. Kısa süre sonra evin önünde gördüğü kişinin yanına giderek “Kürşat sen misin?” sorusunu yönelttiği enişteden “Evet” cevabını alınca ailesinin önünde enişte Kürşat A’ ya kurşun yağdırarak acımasızca katletti. Kiraladığı otomobille kaçmak isterken Emniyet güçlerince yakalanarak gözaltına alındı