Son zamanlarda dizi sektöründe bir artış yaşandığı konuşuluyor. Sürekli yeni dizim çekimlerine başlamıyor ve televizyon ekranlarında yayınlanıyor. ATV’de de yeni bir dizinin yayınlanması söz konusu. Henüz çekim aşamasında olan bu dizinin provalarından görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı dizide son derece enerjik ve  neşeli bir ortam söz konusu. Yayınlanan dizilerden biraz daha farklı bir dizi olacağı konuşuluyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte daha çok dram dizileri yapılırken bu dizi insanların enerjik ve neşeli olmasını sağlayacak. Yönetmenliğini Serkan Birinci denilen ünlü yönetmen üstlendi. Henüz proje aşamasında olan dizi sete çıkmaya hazırlanıyor.


Kardeşlerim Dizisi Sete Çıkmaya Hazırlanıyor!

Kardeşlerim isimli dizide hem varlık hem de yokluk işleniyor. Aynı zamanda doğru ile yanlış arasındaki farkı da ortaya koyan bir dizi oluyor. Yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmak için sete çıkmaya hazırlanıyor.

Dizinin hem başarılı kadrosu hem de değişik senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aynı zamanda sosyal medyada da gündem olmaya başladı. Kardeşim dizisinin oyuncu kadrosu Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Su Burcu Yazgı Coşkun, Halit Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy olmaktadır. Oyuncu kadrosu ile çok ses getiren bir işe imza atacağı düşünülüyor.

Atv’den yeni dizi: Kardeşlerim

Şimdiden bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizi yayınlandığı zaman nasıl bir görecek merak ediliyor. Celil Nalçakan geçtiğimiz günlerde bir dizide konuk oyuncu olarak yer almıştı. Buradaki performansı son derece göz doldurucu ve etkileyici oldu. Bu sebeple yeni dizisi çok büyük bir heyecan ile bekleniyor. Sosyal medyada da başarılı oyuncu için pek çok paylaşım yapılıyor.

Kardeşim Dizisi Ne Zaman Yayınlanır?

Son zamanların konuşulan durumlarından biri ATV’de yeni bir dizi olan Kardeşim dizisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda oluyor. Dizi henüz çekim aşamalarına bile başlamadı. Henüz prova aşamasında olan bu dizi yakın bir zamanda sete girmeye hazırlanıyor.

Atv’den yeni dizi: Kardeşlerim

Sete girmelerinden sonra bir ay kadar süre geçince televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. ATV’nin sevilen dizilerinden biri olacağı söyleniyor. Aynı zamanda reyting derdi de istediği başarıyı elde edecek söz konusu.