Antalya bugün büyük bir yasak aşk iddiası ile çalkalanıyor, Antalya’nın Elmalı Belediye Başkanı İyi Partili Halil Öztürk’ün, nikah memurluğunu da yaptığı şoförü Ahmet Tilki’nin Eşi Sümeyra Tilki ile yasak aşk yaşadığı görüntülerle iddia edildi.

Ahmet Tilki (38), Elmalı Belediye Başkanı Öztürk tarafından Belediye’de işe alınarak makam şoförü olarak işe başlamıştı. Ayrıca Başkan Öztürk, Sümeyra Tilki ve Ahmet Tilki çiftinin nikahını da bizzat kendisi kıymıştı. Makam şoförü Ahmet Tilki eşinin ve Belediye Başkanı’nın arasında aşk yaşandığını Halil Öztürk’ün , S.T’ den  çıplak poz istediğini ve S.T’nin de çıplak pozu gönderdiği WhatsApp yazışmalarını da paylaştı ardından Elmalı Belediyesine Noter aracılığıyla istifa dilekçesi gönderen Ahmet Tilki “Ben namus ve şerefini parayla satacak kadar şerefsiz değilim.” Dedi.

“Elmalı Belediyesi’nden istifa ettim.”

Ahmet Tilki soysal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Tilki, açıklamasında, “Elmalı Belediyesi’nden istifa ettim. Bana eşimin adına kullanarak, namusumu karalayacak şekilde ‘Bize komplo kurdu iftira attı’ diyenlere iki çift sözüm var. Asıl iftiracı yalancı olan sizlersiniz. Attığınız yalanlarınızla ve iftiralarınızla boğulup gideceksiniz. Ben kendi namusumu karalayacak kadar alçak değilim. Ben namus ve şerefini parayla satacak kadar şerefsiz değilim. Allah mazlumların her zaman yanındadır. Bekleyin Allah var gam yok” ifadelerine yer verdi.

Sümeyra Tilki “namusunu, şerefini, onurunu ayaklar altına alan asılsız iftira”

Sümeyra Tilki Facebook hesabından “Şahsım adıma, boşanma sürecinde olduğum kişi tarafından sosyal medya üzerinden ve diğer iletişim kanallarından ‘Namusumu, şerefimi, onurumu’ ayaklar altına alacak asılsız ve yersiz iftiralar, bir anne, bir kadın olarak iğrenç ve kumpas dolu bir senaryoya alet edilmem beni, oğlumu ve tüm ailemi yıpratmış ve psikolojik olarak yıkıma uğratmıştır. Ardı arkası kesilmeyen kadın cinayetlerinin artmış olduğu şu dönemde, boşanma sürecinde olduğum kişinin ölüm tehditleriyle karşı karşıyayım. Evliliğimin 3’üncü ayında ortak yaşadığımız evimde Tilki denilen şahsa ait 3 adet cep telefonu vb. materyaller yakaladım. Bu şahıs tarafından aldatıldığıma dair bir sürü görüntü ve ses kayıtları tespit ettim. Sustum, sabrettim. Bu konuyu irdelemeye başladığım vakit, halen evli ve 2 çocuk annesi o kadınla telefon görüşmelerini tespit ettim. Kadın tarafından telefonda birçok kez rahatsız edildim. Bunlar ortaya çıkmasın, bu mesajları ve görüntüleri kimseye göstermeyeyim diye Tilki tarafından defalarca kez ölümle tehdit edildim. Evlendiğim kişi tarafından üzerime atılan o çirkin iftiranın temelinde bunlar da yatmaktadır. Bugüne kadar onurum için yaşadım, bu saatten sonra da inatla yaşamaya devam edeceğim. Pes etmeyeceğim, savaşacağım ve kazanacağım. Susmayacağım.”