Bir çok banka tarafından en çok verilen hizmetlerden biri olan hesapta kredi hayat kurtarmaya devam ediyor. Artık tek bir tık ile en kısa zamanda kredi almak da kolaylaşıyor. Bu yeni krediler sayesinde de herkes anında hesabına para yükleyebiliyor. Sadece T.C kimlik numaraları ile gerçekleştirilen bu süreç sayesinde herkes de rahat nefes alabiliyor.

 

Sadece T.C kimlik numarası ile alınan hesapta kredi için cep telefonunuzdan mesaj atmanız fayda sağlıyor. Cep telefonu ile atılacak olan bilgilerin ardından kredinin çıkıp çıkmayacağı hakkında incelemeler yapılıyor. Yapılan incelemelerle birlikte kredi için uygunluk görülürse kişiye kredi veriliyor. Kredi verilmesi için şahısların mutlaka bağlı bulundukları şubeye uğramaları gerekiyor.

 

BELLİ BİR SINIRI VAR

 

Hesapta kredi kampanyaları yılın belli zamanlarında geçerli oluyor. Yani bankalar tarafından yürütülen bu kampanyalar yılın belli zamanlarında gün yüzüne çıkarıyor. Yılın belli zamanlarında ortaya çıkan bu kredi kampanyalarının ardından hesapta krediler için de belli ücretler geçerli oluyor.

 

En fazla 15 bin liraya varan hesapta krediler genel olarak Akbank tarafından veriliyor. Bu durum sayesinde de pek çok kişi kredi alabiliyor. Akbank için genel olarak müşteri olmayan kişiler de başvuru yapabiliyor. Bu sayede de en kısa zamanda başvuru yapanlar en kısa zamanda kredilerini de alabiliyor. Kredileri için sadece T.C kimlik numarası ile başvuru yapılabiliyor.