OBM Türkiye tarafından Almanya işçi alımı ile ilgili açıklama yapıldı. 2019 yılında gerçekleştirilecek olan alımlarla birlikte, Türk Vatandaşı olan 10.000 kişinin vasıflı – vasıfsız ayırt edilmeden Almanya’da istihdam edeceği belirtildi.

Açıklamanın gelmesiyle birlikte OBM Türkiye’ye çok yoğun bir başvuru oldu. Yaklaşık olarak 1 milyon kişi Almanya işçi alımı için OBM’ye başvuru yaptı. Yalnızca 10.000 kişilik Almanya işçi alımı için her geçen gün başvuru sayısı artıyor.

Almanya işçi alımı 2019 ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi başvuru sonuçlarının ne zaman duyurulacağı oldu. Başvuruda bulunmayan adaylar ise Almanya İşçi Alımı 2019 Başvurular Nereden Yapılır? Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları gibi birçok arama yapıyor. Peki Almanya işçi alımı başvuruları nereden yapılıyor? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

Almanya İşçi Alımı 2019 Son Başvuru Tarihi

OBM Türkiye tarafından açılan 10.000 kişilik Almanya İşçi Alımı 2019 için son başvuru tarihi 30 Aralık 2019 olarak belirlenmiş durumda. OBM Türkiye, hiçbir kurumla bağlantılı olmadıklarını ve başvuru için hiçbir şekilde ücret talep etmediklerini, vasıflı – vasıfsız isteyen herkesin başvuruda bulunabileceği müjdesini erdi.

Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları Nereden?

Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuruları OBM Türkiye resmi web sitesi üzerinde belirtilen form adresinden yapılıyor. Form adresine girdiğinizde karşınıza çıkan bilgileri doldurduğunuzda Almanya İşçi Alımı 2019 için başvuruda bulunmuş oluyorsunuz. Almanya İşçi Alımı için başvurular sadece form yoluyla alınmakta olup, OBM Türkiye ofislerine giderek başvuru yapamazsınız.

————————————————

Almanya İşçi Alımı 2019 Başvurmak İçin – TIKLAYINIZ – 

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Arayınız – 0850 303 26 26

Tüm Soruların Cevabı İçin OBM Türkiye Instagram Sayfasına BURAYA TIKLAYARAK – Ulaşabilirsiniz 

————————————————

Almanya İşçi Alımı 2019 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Almanya İşçi Alımı 2019 sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu yine konuyla ilgili en çok merak edilenlerden biri olarak öne çıkıyordu. Almanya İşçi Alımı 2019 Sonuçlarının ne zaman açıklanacağıyla ilgili bir bilgilendirme bulunmuyor. Fakat son başvuru tarihinin tamamlanmasıyla birlikte 1 – 3 Ay içerisinde sonuçların açıklanarak Almanya İşçi Alımı 2019 kapsamında Almanya’ya gitmeye hak kazananlar netleşecektir.

Almanya İşçi Alımı 2019 sonuçları açıklandığında Almanya’da çalışmaya hak kazanan 10.000 işçi ilk olarak Antalya ve İstanbul’da ön görüşmeye çağrılacak. Ön görüşmelerde sayının 20.000’e kadar ulaşması bekleniyor.

Ön görüşmeler tamamlandıktan sonra Almanya İşçi Alımı 2019 sonuçları tamamen netleşecek ve 10.000 kişi belirlenerek İŞKUR aracılığıyla Almanya’ya gönderilerek çalışmaya başlayacak.

Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuru Şartları Neler?

Almanya İşçi Alımı 2019 için herhangi bir başvuru şartı bulunmuyor. Fakat Almanca bilmeniz, Schengen vizenizin olması ve herhangi bir şekilde mesleki yeterlik belgesi bulunduruyor olmanız başvurularda öne çıkmanızı sağlayacaktır.

OBM Türkiye tarafından yapılan Almanya İşçi Alımı 2019 açıklamasında herhangi bir şekilde vasfa sahip olmayanların da başvuru yapabileceği, 71 farklı branştan işçi alacakları bildirilmişti. Bu kapsamda Euro ile maaş almak isteyenler 18 aylık sözleşmelerle birlikte Almanya İşçi Alımı 2019 kapsamında Almanya’da çalışmaya başlayacak.

Maaşlar en düşük asgari ücret olmakla birlikte, branştan branşa yükseliyor. Bu kapsamda mühendis gibi üniversite mezunu olanlar çok daha yüksek maaşlar alabiliyor.

Almanya İşçi Alımı 2019 Detayları

Almanya İşçi Alımı 2019 detaylarının tamamı için OBM Türkiye web sayfasından BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.

İşçiler için ayrı başvuru formu, Mühendisler için ayrı başvuru formu, hemşireler ve hasta bakıcılar için ayrı başvuru formu ve son olarak kamyon ve tır şoförleri için ayrı başvuru formu sunulmaktadır. Hangisi size uygunsa o başvuru formuyla birlikte Almanya İşçi Alımına başvurunuzu yapabilirsiniz.

————-

İşçi Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ

Mühendis Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ

Hemşire Başvuru Formu İçinTIKLAYINIZ

Kamyon ve Tır Şoförü Başvuru Formu İçin – TIKLAYINIZ