$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Akbank teknoloji kredisi ve faiz oranları 2016

  • 23.06.2016
Akbank teknoloji kredisi ve faiz oranları 2016

Türkiye’nin en gelişmiş bankalarından biri olan Akbank, bu yıla özel en yeni kredileri ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alanlarda kredi vermeye devam eden Akbank, aynı zamanda güzel kredileri sayesinde de herkesin beğenisini kazanıyor. Bu yıla özel tekno krediler vermeye devam eden Akbank, bu sayede herkesin de rahat bir şekilde teknolojiden faydalanmasını sağlıyor.

 

Günümüzde artık tablet ya da akıllı telefon kullanmak büyük önem arz ederken bu konuda gerekli adımları da atmak gerekiyor. Genel olarak tablet ve telefonların ücretleri pahalı olduğu için pek çok kişi de bu anlamda büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Uzun zamandır herkesin beğenisini kazanan bu durumla birlikte, tablet ve telefonlar için de Akbank kredi verebiliyor.

 

AKBANK’TAN TEKNOLOJİ KREDİSİ NASIL ÇEKERİM?

 

Özel bankalar arasında yer alan ve birbirinden yeni girişimleri ile herkesin de dikkatini çekmeye devam eden Akbank, teknoloji kredisinin çekilebilmesi için kendisine gerekli başvuruların yapılması gerektiğini bildiriyor. Yani bundan böyle kredi çekmek isteyenler, Akbank’ın şubelerinden başvuruda bulunabilecek. Tekno kredilerin daha düşük oranda olması sayesinde mobil bankacılık da kullanılarak Akbank müşterileri gerekli başvuruları yapabiliyor.

 

Akbank müşterilerine fayda sağlayan bu girişimin yanı sıra, pek çok kişi de büyük sıkıntılarla karşılaşmamak ve anında teknoloji kredisi çekebilmek için Akbank’ın kendi şubelerine bizzat başvuruda bulunabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.