Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank, birbirinden farklı alanlarda kredi kartı vermeye devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı alanlarda kredi kartı vermeye devam eden Akbank, bu durumu ile de herkesi şaşırtıyor. Birbirinden güzel kampanyaları ile cazip hale gelen Akbank kredi kartları, aynı zamanda çok harcama durumu ile de büyük sıkıntıları gün yüzüne çıkarıyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak Akbank’tan kredi kartı alan pek çok kişi bu kredi kartlarını da tekrar kapatmak istiyor.

 

Uzun süre boyunca kredi kartı kullanıyor ve bu konunun ardından da genel olarak rahat bir nefes almak için kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız, en kısa sürede bu işlemi halledebilir ve kredi kartınızdan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

 

KREDİ KARTIMI KAPATMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

 

Akbank‘tan daha önce kredi kartı aldıysanız ve kredi kartınızı da b istiyorsanız, çok kolay bir işlem sonrası kredi kartınızdan kurtulabilirsiniz. Kredi kartınızın borcu yok ise, direk olarak Akbank Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ve burada konu ile ilgili sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden tek bir telefon ile kredi kartınızı kapattırabilir ve rahat bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

 

Kredi kartınızın bir miktar borcu var ise, en yakın bir şubeden kredi kartı borcunuzu yatırabilir ve ardından da kredi kartınızı kapattırmak başvuruda bulunarak hemen şubeden kendinize ait olan kredi kartınızı kapattırabilirsiniz.