Dizi ve filmlerin en sevilen isimlerinden olan Ahmet Kural yeni bir proje ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Televizyon ekranlarında yaptığı son dizi 2014 ile 2015 yılları arasında yayınlanan Kardeş Payı dizisi olmuştu. 5 yıldır hiçbir dizide yer almayarak sadece film çalışmalarına odaklandı.

Ahmet Kural yeni imajıyla şaşırttı!

İşler Güçler dizisinden daha sonra Kardeş Payı dizisinde oynadıktan sonra Düğün Dernek 2, Çalgı Çengi, Ailecek Şaşkınız gibi filmlerde rol aldı. Her oyununda büyük bir ilgi toplamayı başardı. Son zamanlarda da yeni bir dizi projesi ile ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Ahmet Kural TRT 1 Dizisinde Yayınlanacak Dizide Rol Alacak!

Son zamanlarda Ahmet Kural ile ilgili en çok konuşulan konulardan biri yeni dizide oynamaya başlayacak olması oldu. Planlanan filmlerini tamamlandıktan sonra Kıbrıs isimli dizi ile seyirci karşısına çıkacak. Kıbrıs dizisinin başrolünü Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural paylaşacak. Son zamanların en güzel dizilerinden biri olması planlanan dizide 26 bölüme kadar bir antlaşma yapıldığı söyleniyor. Dizi başrolleri ile TMC arasında antlaşma yapıldığı sosyal medyadan duyuruldu.

Ahmet Kural, yeni ve sürpriz bir diziyle ekranlara dönüyor!

Dizi çekimlerinin 3 mevsimde çekileceği söyleniyor. Yaz, kış ve sonbahar mevsiminde çekileceği planlanan dizinin yönetmenliğini ise Hakan İnan isimli kişinin yapacağı söylendi. Dizi henüz çekimlerine başlamadı fakat Ocak ayında çekimlerine başlanacağı söyleniyor.

Ahmet Kural Kimdir?

Yeni bir dizi için hazırlıklara başlayan Ahmet Kural 10 Kasım 1982 yılında Küyahya ilinde dünyaya geldi. Ablasının konservatuar okumasından dolayı kendisi de lise yıllarında tiyatroya gitmeye karar verdi. Ahmet Kural isimli başarılı oyuncu Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü bitirip daha sonra da master yaptı.

Ahmet Kural'ın ilginç imajı hayranlarını şaşırttı

Pek çok dizi ve filmde başarılı bir şekilde oyunculuk yaptı. Pek çok tiyatro oyununda da yer alan başarılı oyuncu son zamanlarda daha çok sinema filmlerine yöneldi. Dizilerde son 5 yıldır hiçbir şekilde rol almayan Ahmet Kural TRT 1 ekranlarında Kıbrıs isimli bir dizide başrol oyuncu olarak çekim yapmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda bu konu ile ilgili sosyal medyada çok fazla gündem oluştu.