Acun Ilıcalı’nın ortaya çıkan Sihirli Annem iddiası gündemin merkezine düştü. Acun Ilıcalı kızının Sihirli Annem dizisinin eski bölümlerini izlemesi nedeniyle Sihirli Annem dizisini yeniden çekmeye karar verdiğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Youtube kanallarından birine konuk oldu. Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen ile ilgili konuşma yapılırken Acun Ilıcalı bu platform için Sihirli Annem dizisini yeniden çekeceğini açıkladı. Kızı Melisa’nın Sihirli Annem dizisinin eski bölümlerini severek izlediğini açıklayan Ilıcalı bu durumu görünce diziyi yeniden çekmeye karar verdiğini söyledi.

Acun Ilıcalı Tv8 Kanalı’nın sahibi olarak oldukça tanınan bir isimdir. Kendisi, Şelale Kadak Youtube programına konuk oldu. Doğruluk mu Cesaret mi? İsimli programa katılan Ilıcalı, kendi kanal stüdyosunda röportaj verdi. Programda yeni platformu Exxen’den ve Exxen için çekeceği Sihirli Annem dizisinden konuştu.

Sihirli Annem Yeniden Çekiliyor

Acun Ilıcalı Exxen platformu için birçok yeni program hazırlığında olduğunu, dizi olarak da Sihirli Annem’de karar kıldığını belirtti. Sihirli Annem uzun seneler boyunca adından hep söz ettirmişti. Yeniden çekilmeye başlandı. Dizi çekimlerine yeni bir kadroyla başlandığını ifade eden Acun Ilıcalı, bu diziyi çekmeye nasıl karar verdiğini de paylaştı.

Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem açıklaması: Kızım eski bölümleri izleyince ben de yenisini çekmeye karar verdim

Sihirli Annem’i Melisa İzliyor

Melisa ile kahvaltı yaparlarken Melisa’nın Sihirli Annem dizisini izlediğini gören Acun Ilıcalı, kendisi de dizi hakkında olumlu yorumlara sahip olduğunu ifade etti. Sihirli Annem ’in oldukça eski ancak çok başarılı bir dizi olduğunu belirten Ilıcalı, Melisa’nın diziyi çok severek izlediğini söyledi. Melisa’nın diziyi çok seviyor olmasından dolayı yenisini çekmeye karar verdiğini söyleyen Ilıcalı hemen harekete geçerek yapımcıyı aradığını belirtti. Yapımcının da konuya duyarlılıkla yaklaştığını ve şimdilerde ise çekimlerin başladığını ifade etti.

Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem açıklaması: Kızım eski bölümleri izleyince ben de yenisini çekmeye karar verdim

Exxen Hazırlıkları Tüm Hızı İle Devam Ediyor

Katıldığı programda kendi kanalından da bahseden Ilıcalı 1500 kişiye istihdam olanağı sunduğunu açıkladı. Exxen ile ilgili de konuşan Ilıcalı, platformda olacak içerikleri anlattı. Üç ay boyunca günde on saate yakın toplantı yaptıklarını, sabaha dek bu işle alakalı olarak çalıştıklarını, çalışmalar sonucunda oldukça önemli isimlerin de tekliflerini kabul ettiklerini söyledi. Exxen platformunda Netflix’den çok daha fazla izleyici olacağını, buna çok inandığını belirtti. Exxen platformu için senelik 900 milyon TL ödeme yaptığını ifade eden Acun Ilıcalı, platformda hem reklamlı hem reklamsız iki grup içerik olacağını açıkladı. Elbette reklamlı olan içeriğin daha ekonomik fiyata sahip olacağını söyledi.

Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem açıklaması: Kızım eski bölümleri izleyince ben de yenisini çekmeye karar verdim