TV8 yarışmalarından en sevilen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye yarışması son zamanlarda diskalifiye haberiyle gündeme geliyor. Sosyal medyada çok büyük bir yankı uyandıran Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının diskalifiye olması hakkında Acun Ilıcalı Bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı çok fazla eleştiri aldı. Aynı zamanda sosyal medyada TV8 kanalını boykot etme çalışmaları başladı. Bu boykot çalışmalarının etkisi reytinglerde çok net bir şekilde görünüyor. Uğur Yılmaz Deniz sosyal medyada küfürlü ve hakaret içeren tweetler atması ile Masterchef Türkiye programından diskalifiye oldu.

Acun Ilıcalı gerçeği açıkladı! İşte 'diskalifiye' nedeni...

Daha önce pek çok küfür eden ve hakaret eden insana hiçbir yaptırım uygulamayan Acun Ilıcalı Uğur Yılmaz Denize neden bu diskalifiyeyi layık gördüğü gibi pek çok paylaşım yapıldı.

Sosyal Medya Paylaşımlarından Dolayı Diskalifiye Oldu!

Masterchef Türkiye programında yaşanan diskalifiye sonucu sosyal medyada büyük bir gündem oldu. Geçtiğimiz yıllarda Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacı pek çok küfürlü mesaj ve hakaret dolu paylaşımlarda bulunmuş.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı ve ekip Uğur Yılmaz Deniz isimli kişinin diskalifiye olmasına karar verdi. Fakat paylaşımlar çok eski olduğu için bu kararın doğru olmadığı yönünde sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

Acun Ilıcalı gerçeği açıkladı! İşte 'diskalifiye' nedeni...

Son olarak Acun Ilıcalı’nın Uğur Yılmaz Deniz’i televizyon ekranlarında rencide etmesi ile birlikte sosyal medyada ciddi bir karışıklık söz konusu oldu. Bir daha TV8 izlememe kararı alan insanlar ortaya çıkmaya başladı.

Genç bir insanı bu denli rencide etmenin doğru olmadığını buluyorlar. Aynı zamanda geçmişte yaşanan pek çok terbiyesizlik karşısında yaptırım uygulamadıkları için şimdi neden böyle bir şey yaptıklarını anlamıyorlar.

TV 8 Boykot Ediliyor!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri TV8 ekranlarında yer alan Masterchef Türkiye programda yaşanan diskalifiye olayı oldu. Uğur Yılmaz Deniz’in diskalifiye olmasına zaten tepki gösteren izleyiciler bir de bunu ekran önüne taşıyarak reyting kazanmaya çalışan Acun Ilıcalı ve TV 8 kanalına boykot çalışması başlattı.

Acun Ilıcalı gerçeği açıkladı! İşte 'diskalifiye' nedeni...

Bunun üzerine TV8 reytinglerde ilk sırada olduğu günde 9. sıraya düştüğünü gördü. Ciddi bir seyirci düşüşü söz konusu oldu. Konu ile ilgili Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama yapılmadı.