$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

ABD Büyükelçiliği: Sağlam dost ve müttefiğiz

Son dakika… ABD Büyükelçiliği’nden yapılan açıklamada, Türkiye ile dost ve müttefik ilişkisinin yaşanan gerginliklere rağmen sürdüğü vurgulandı. Açıklamada, “Ülkelerimiz, canlı bir ekonomik ilişkiye sahiptir” denildi.

  • 07.08.2018
ABD Büyükelçiliği: Sağlam dost ve müttefiğiz

Amerika’nın Ankara Büyükelçiliği’nden yapılan açıklamada, “Mevcut gerginliklere rağmen ABD, Türkiye’nin sağlam bir dostu ve müttefiki olmayı sürdürmektedir” denildi.

ABD Ankara Büyükelçiliği’nin Twitter adresinden yapılan açıklamada, “Mevcut gerginliklere rağmen ABD, Türkiye’nin sağlam bir dostu ve müttefiki olmayı sürdürmektedir. Ülkelerimiz, canlı bir ekonomik ilişkiye sahiptir. Bu nedenle, bir Amerikalı yetkilinin, Amerikan dolarının 7 TL olacağı tahmininde bulunduğu yönünde tamamen temelsiz ve sorumsuz haberlerin Türk medyasında yer alması çok talihsiz ve rahatsız edicidir. Bu, uydurulmuş ve temelsiz bir yalandır” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Cuma dedi ki:

    Nerde şeref sizlik orda ABD buna katı karşılık vermemekte ayrı bir sıkıntı hele seçimden sonra kimsenin kaydadeğer hiç bişey yapılmaması húkümetin seçildim artık oturuyum kenara görüntü sü çok rahatsız edici eğitim sisteminden insanlar aşırı rahatsız bırakın da insanlar istediği yerde eğitimini alabilsin……

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.