Ekonomik sorunlar nedeniyle bir çok kişi de büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Bu durumdan dolayı da herkes kredi başvurusu yapmak zorunda kalıyor. Ekonomik yetersizliklerden dolayı banka kredilerini de ödemekte zorlanan ve bu konuda da büyük sıkıntılar yaşayan pek çok kişi için genel anlamda ertelemeli kredilerden yararlanıyor. Bir çok banka aradaki rekabeti arttırmak ve daha fazla müşteri çekebilmek için ertelemeli kredi veriyor.

 

Genel anlamda ertelemeli krediler bir anlamda iyi bir algı oluştururken, diğer anlamda da kötü bir durum ortaya çıkarabiliyor. Uzun süre ertelenen krediler nedeniyle pek çok kişi büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Bu durumdan dolayı yeterli birikimi olmayan ve ekonomisini de bu duruma hazırlamayan pek çok kişi büyük sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Ertelemeli kredilerden yararlanmak için ekonomisini bu duruma hazırlayamayan pek çok müşteri, ilerleyen zamanlarda ödeme zorluğu da çekebiliyor.

 

HANGİ BANKALAR ERTELEMELİ KREDİ VERİYOR?

 

Türkiye’nin en büyük bankaları bir çok müşterisine ertelemeli kredi vermeye devam ediyor. Zaman zaman yapılan bu durum ile birlikte pek çok kişi de rahat nefes almaya devam ediyor. Bu yılın en dikkat çeken yeni kredileri ile birlikte zaman zaman ertelemeli kredi veren ING Bank, herkes tarafından da genel olarak tercih ediliyor.

 

Birbirinden farklı faiz oranı sunan ve ödeme seçenekleri ile dikkatleri çeken ING Bank, bu yılın da en dikkat çekenleri arasında yer alıyor.